آبشار نوجان طبیعتی بکر و دیدنی
چهارشنبه ۳۰ دى ۱۳۹۴
0 نظر
754 بازدید

یکی از مناطق زیبای جاده چالوس روستای نوجان واقع در کیلومتر ۱۵ جاده کرج به چالوس راه فرعی خاکی از کنار آبشار معروف نوجان میباشد.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛ طی کردن این مسیر ۳.۵ کیلومتری شما را به روستای زیبای نوجان میرساند .این روستابه خاطر قرار گرفتن در موقعیت استراتژیک منطقه ای که از سمت جنوب به روستای آتشگاه که به باغستان کرج منتهی می شود و از سمت شرق به جاده کرج چالوس می پیوندد از اهمیت بسزایی برخوردار است. مسیر فرعی از نزدیکی آدران جدا شده و به روستای نوجان و آبشار نوجان منتهی می شود که دارای مناظر بسیار زیبایی است.

در ادامه این مسیر نیز آبشارهای خوارس در منطقه ای بکر و کم نظیر، در میان کوه های مرتفع واقع شده اند که بازدید از آن ها نیاز به امکانات مناسب کوهنوردی دارد.

این جاده اخیرا به منظور کاهش بار ترافیکی جاده چالوس در محدوده کرج،تعریض و آسفالت شده است و از تاریخ ۱۷ آبانماه نود وچهار برای استفاده عموم بازگشایی شده.لذا برای رفتن به سمت چالوس مردم غرب وشمال شهر کرج می توانند از انتهای بلوار اشتراکی وارد جاده برغان وآتشگاه بشند و در ادامه مسیر با گذشتن از روستای آتشگاه و نوجان وارد منطقه آدران جاده چالوس وکمی قبل از تاسیسات سد کرج وروستای خوزنکلا شده وبه سمت چالوس طی مسیر کنند.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر