آخرين قرعه کشي الکامپ درغرفه "آسان پرداخت "
پنجشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
689 بازدید

طی مراسمی با حضور گسترده هواداران آسان پرداخت و اجرای حسين رفيعي مجري محبوب تلويزيون ، دومين قرعه کشي ويژه آپ درنمايشگاه الکامپ دقایقی پیش به پايان رسيد.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه، فريبا انوري رييس واحد ارتباطات شرکت آسان پرداخت ضمن اعلام این مطلب افزود: سال گذشته درهمين نمايشگاه از اپليکيشن آپ رونمايي کرديم که با لطف و استقبال هواداران آسان پرداخت تا به امروز حدود چهار ميليون کاربر اين برنامه موبايلي را دانلود؛نصب و در باشگاه مشتريان ثبت نام شده اند و با تراکنش هاي خود از آن بهره مند مي شوند.

فريبا انوري در ادامه با اشاره برنامه هاي تازه درآسان پرداخت خاطرنشان کرد: به زودي امتياز کاربران علاوه بر فضاي اپليکيشن و خريد شارژ، در قالب کلوپ آپ امکان خريد و هزينه در فروشگاه ها و مراکز خريد يا ارائه خدمات را دارد.

در قرعه کشي امروز آسان پرداخت امير اصلاني، ابراهيم عباسي و اميرمحمد آقاجاني هريک برنده يک دستگاه مودم جيبي شدند. ميلاد عزيزي ديگر هوادار آپ در اين قرعه کشي برنده يک دستگاه گوشي آيفون 6 شد.   

لازم به ذکر است سومين قرعه کشي آپ همزمان با آخرين روز نمايشگاه الکامپ پنجشنبه 26 آذر در سالن 38 آلمان از ساعت 15 آغاز مي شود و تمامي بازيدکنندگاني که نرم افزار موبايلي آسان پرداخت (آپ) را نصب کرده باشند امکان شرکت در اين قرعه کشي را دارند. 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر