آزاد سازی نرخ بلیت هواپیما
چهارشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
646 بازدید

شرکت های هواپیمایی از آزاد سازی نرخ بلیت هواپیما در خطوط پرتردد به منظور ارتقا سطح خدمات خبر می دهند.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه، اسعدی سامانی دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی در این خصوص گفت: با تصمیم آزاد سازی نرخ بلیت هواپیما اقتصاد ایرلاین ها متعادل می شود و بخشی از گردش مالی در قالب شرکت های هواپیمایی رخ می دهد.
وی افزود: قیمت بلیت باید بر روی بلیت درج شده باشد تا مسافر بداند بلیتی که تهیه کرده با نرخ آزاد است یا خیر.
وی ادامه داد: آزادسازی نرخ بلیت به منزله افزایش قیمت نیست شاید در برخی زمان ها با کاهش قیمت نیز همراه باشیم. تمام اقشار جامعه با حمل و نقل هوایی فراهم می کند ضمن اینکه افزایش خدمات و کیفیت منجر می شود.

سامانی بیان کرد: به هر حال با این تصمیم وضعیت مناسبت تری پیدا می کند و به ناوگان هوایی کمک خواهد کرد.

وی تصریح کرد: نظارت های لازم در این زمینه صورت می گیرد و شفاف سازی نرخ در دستور کار است و مسافرین که بلیت تهیه می کنند باید تاکید کنند که نرخ ها بر روی بلیت ها درج شود.

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی گفت: امیدواریم بتوانیم خدمات مناسبی در شان مردم ارائه دهیم و البته داشتن فرکانس پروازی بالا، مسافت کم مسیر و امکان استفاده از حمل و نقل جایگزین مشمول آزادسازی شده است.
وی تاکید کرد: البته مسیرهای کم تردد و کم مسافر آزادسازی صورت نمی گیرد و قیمت گذاری به صورت تکلیفی است.

وی در این خصوص ادامه داد: در رابطه با حقوق مسافران درستورالعمل سازمان هواپیمایی ابلاغ کرده است باتوجه به گشایشی در اقتصاد صنعت هوایی با آزادسازی نرخ بلیت هواپیما حاصل می شود شاهد افزایش کیفیت خواهیم بود.
وی افزود: در گذشته امکان حق انتخاب وجود نداشته است اما با آزادسازی نرخ بلیت هواپیما امکان انتخاب از سوی مسافر ایجاد می شود.

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی گفت: این طرح در راستای رفاه بیشتر مردم است و همه مردم می توانند از حمل و نقل هوایی استفاده کنند. دفتر رسیدگی به شکایات در سازمان هواپیمایی مستقر است و شماره 61022355 آماده دریافت شکایات است.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر