آغازعملیات اجرایی پارک نسیم درمنطقه 10کرج
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶
0 نظر
57 بازدید

مدیر منطقه 10 شهرداری کرج از آغاز اجرای عملیات پارک نسیم در این منطقه خبر داد و همچنین اعلام کرد : این پارک به مساحت5 هزار و 700 متر مربع در 20 متری نسیم واقع در خیابان اهری احداث می شود.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛ عباس کمالی روستا مدیر منطقه 10 شهرداری کرج افزود: در این محل زمین بازی کودکان، ست ورزشی و فضای سبز مشخص شده است.وی با بیان اینکه پایه چراغ ها و لوزم ورزشی و کفپوش های فضای بازی خریداری و در آینده نزدیک نصب خواهد شد، گفت: این پارک تاکنون 30 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

کمالی روستا افزود: در آغاز این پروژه عملیات خاک ریزی و استیل گذاری برای نصب برق و آب انجام شده است و به میزان 100 کامیون خاک باغی به محل آورده و تخلیه و رگلاژ انجام و عملیات کاشت آغاز شده است.

مدیر منطقه 10 شهرداری کرج، توسعه و تکمیل فضاهای سبز پیرامون این منطقه را از اولویت های اساسی دانست و اظهارداشت: اهمیت فضاهای سبز شهری تا حدي است که امروزه وجود این مهم به عنوان یکی از شاخص های توسعه یافتگی جوامع محسوب می شود.

وی اضافه کرد: وجود فضای سبز شهری در کنار ساخت و ساز و فعالیت های عمرانی در منطقه یک ضرورت اجتناب ناپذیر است و توسعه و اهمیت فضای سبز شهری به عنوان عامل حیات بخش شهر مورد توجه ویژه قرار دارد.

کمالی روستا با بیان اینکه فضای سبز بخشی از نیازهای زیست محیطی شهروندان را تأمین می‌کند، گفت: فرهنگ نگهداری از فضای سبز به عنوان بخشی از نیازهای زیست محیطی شهروندان باید در جامعه نهادینه شود.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر