آغاز فعالیت ستاد انتخابات البرز
دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
391 بازدید


ستاد انتخابات البرز فعالیت خود را به طور رسمی به دستور استاندار این استان و با تاکید بر اولویت های انتخابات آغاز کرد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ مهندس سید حمید طهائی استاندار البرز آغاز فعالیت رسمی انتخابات را در استان اعلام کرد و توصیه های خود را به فرمانداران ابراز داشت.
نهمین جلسه ستاد انتخابات استان به ریاست مهندس سیدحمیدطهائی استاندار البرز، دکترحجت اله ملاصالحی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و انتخابات و جمعی از اعضای این ستاد تشکیل جلسه داد و در نشستی 4 ساعته اولویت های انتخابات را بار دیگر مورد تأکید نمود.
طهائی در این نشست ابراز داشت: فرمانداران باید در اسرع وقت طبق زمان مقرر اقدامات لازم را انجام داده و طبق برنامه ریزی ها ستاد انتخابات پیش روند.
استاندار البرز در این نشست که فرمانداران شهرستانهای شش گانه استان نیز حضور داشتند، خطاب به نمایندگان خود با تأکید بر اینکه مسئولیت برگزاری انتخابات در هر شهرستان بر عهده فرمانداران است، گفت: عواقب هر گونه خلط مسئولیت و رد خطوط قرمز در انتخابات در شهرستانها متوجه فرمانداران است بنابراین هیچ گونه خطایی قابل چشم پوشی نیست.
وی به فرمانداران تاکید کرد: هیچ کس نمی تواند جای شما تصمیم گیری، فعالیت و کار کند.شما نماینده عالی، دارای قدرت واختیار هستید و باید کار قانونی خود را انجام دهید.
استاندار البرز با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری از اینکه رأی مردم حق الناس بوده تصریح کرد: شما مسئول انتخابات هستید و باید بگونه ای عمل نمایید تا بیطرفی ناظران و فرماندارن و زیرمجموعه برای همگان مسجل شود.
تکمیل تجهیزات سخت افزاری در انتخابات اسفندماه از دیگر موضوعات مورد تأکید استاندار بود که به بحث و تبادل نظر اعضای ستاد انتخابات استان گذاشته شد.
استاندار البرز همچنین با تأکید بر فراهم ساختن بسترهای حضور مشارکت حداکثری آحاد مردم استان در انتخابات اسفندماه و خلق ماراتن حماسی ملی، تصریح کرد: انتظار می رود فضای اجتماعی بنحوی مهیا شود که در سال همدلی و همزبانی دولت و ملت، تحقق فرمان مقام معظم رهبری را حضور طیف ها و اقشار مختلف جامعه شاهد باشیم.

وی افزود: این مهم در شرایطی برای کشور در سطح دنیا بوجود آمده که برجام توسط جمهوری اسلامی و گروه 5+1 به تصویب رسید ویژه تر نموده اشت؛ لذا برای اجرا و عملیاتی شدن آن بنظر می رسد جامعه با حضور حداکثری خود در صحنه بار دیگر اقتدار نظام جمهوری اسلامی را به جهانیان اثبات خواهد کرد. 
گفتنی است، در این نشست مسئولان کمیته های مختلف گزارشی از عملکرد خود را در ستاد انتخابات استان اعلام نمودند.
البرز نیز همانند سایر استانهای کشور مهیای برگزاری  انتخابات پنجمین دوره خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی می شود.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر