آغاز نشست خبری هفتگی سخنگوی دولت
سه شنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۴
0 نظر
504 بازدید

نشست خبری هفتگی سخنگوی دولت با حضور خبرنگاران آغاز شد و درباره همکاری و رایزنی با شورای نگهبان و پرداخت یارانه نیز اظهاراتی را بیان کرد.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛  محمد باقرنوبخت سخنگوی دولت در نشست خبری هفتگی خود اعلام کرد: رئیس جمهور جلسات منظمی با رهبری درباره موضوعات کشور دارد اما قطعی نمیدانم که آیا درباره بررسی صلاحیت‌ها صحبت کرده اند یا نه چون خبر ندارم.

نوبخت افزود: درباره همکاری و رایزنی با شورای نگهبان در بررسی صلاحیت ها فعالیت هایی صورت گرفته و پیگیری می شود. در جریانم که هم دکتر جهانگیری و هم وزرای کشور و اطلاعات در این زمینه فعالیت هایی انجام داده اند.

وی همچنین در بخشی از صحبت‌های خود درباره پرداخت یارانه اظهار کرد: تمهید مقدمات برای پرداخت ٣٤٠٠ میلیارد تومان یارانه در هر ماه کار آسانی نیست، اما ما از اینکه به مردم پول بدهیم غصه نمی‌خوریم.

سخنگوی دولت ادامه داد:پرداخت یارانه هم مثل پرداخت‌های عمرانی و حقوق‌ها با توجه به محدودیت منابع کار دشواری‌ است، اما ما از خوشحالی مردم و پرداخت به مردم غصه نمی‌خوریم.

وی همچنین گفت: در زمینه رفع حصر اگر منظور از پیگیری این است که آثارش منجر به رفع حصر بشود ما هم قبول داریم اتفاقی نیفتاده ولی ما تلاشمان را کرده ایم، در زمینه رفع حصر به اندازه وسعمان و در پاره ای موارد بیش از وسعمان تلاش کردیم ولی به هر حال تصمیم گیرنده نهایی در این زمینه نیستیم.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر