آمریکا بداندهیچ نقطه ای در منطقه درهیچ زمانی برایش امن نیست
چهارشنبه ۱۸ دى ۱۳۹۸
0 نظر
103 بازدید

جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله با اشاره به انتقام سخت ایران از آمریکا در پی شهادت سپهبد سلیمانی گفت: آنها خیال میکردند پایگاه هایی که در منطقه دارند برای همیشه امن است، اما باید بدانند که اینجا دیگر برای شان در هیچ زمانی امن نیست.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛ سردار اسماعیل کوثری جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله با اشاره به پاسخ جمهوری اسلامی ایران به اقدام آمریکا در به شهادت رساندن سردار سپهبد پاسدار قاسم سلیمانی و تعدادی از هم‌رزمان او و موشک باران یکی از پایگاه‌های نظامی آمریکا درعراق (پایگاه عین الاسد) با تاکید بر اینکه آمریکایی ها باید نیروهای خود را ازمنطقه خارج کنند؛ چراکه ملت ها و کشورهای منطقه این خواست را دارند، اظهار کرد: آمریکایی‌ها می‌خواهند در برابر این خواست مردم منطقه  پافشاری کنند؛ لذا این گام نخستی است که از طرف ایران برداشته شد.

وی با بیان  اینکه «مسئولین سیاسی آمریکا نباید عقل خود را دست ترامپ قمارباز دهند»، افزود: اگر ترامپ برای ملت آمریکا مفید بود، قطعا دست به چنین کارهایی نمیزد چراکه همه کارهایی که میکند بر خلاف قوانین بین الملل است و اکثر بالاتفاق مردم آمریکا این چنین نمیخواهند.

کوثری با بیان اینکه منطقه باید در اختیار مردم منطقه باشد و آمریکا هم باید از جنگ افروزی دست بردارد، گفت: اگر آمریکایی ها بخواهند دست به اقدام دیگری بزنند قطعا از طرف خیلی از مسئولان آمریکا موافقت نمیشود چون میدانند که ضرر خواهند کرد لذا جلوی این تصمیمات نابجا و شیطانی ترامپ را خواهند گرفت.

جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله تصریح کرد: قطعا بدانند که بخواهند دست به چنین کاری بزنند، خودشان آنقدر پایگاه دارند که این ها قطعاً و یقیناً به آتش کشیده و به ضرر آنها تمام خواهد شد.

وی با اشاره به اهمیت پایگاه عین الاسد آمریکا ادامه داد: آنقدر اهمیت داشته که الان صدای آمریکایی ها درآمده؛ آنها برای این پایگاه آنقدر هزینه کرده بودند تا بتوانند برای همیشه آن را نگه دارند اما دیدند که آسیب پذیر است. نقاط دیگری هم در حمله موشکی ما مورد اصابت قرار گرفته که انشاالله مسئولین مربوطه درباره آنها اطلاع رسانی خواهند کرد.

کوثری در پایان گفت: آنها خیال می کردند پایگاه هایی که ایجاد کرده اند برای همیشه امن است، در صورتی که با اقدام جنایتکارانه‌ای که منجر به شهادت حاج قاسم و ابومهدی شد بدانند که اینجا دیگر برای شان در هیچ زمانی امن نیست.

اقدام جنایت کارانه
ترامپ
شهدای مدافع حرم
بهینه سازی
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر