آمریکا و مرحله جدیدی از تهدیدات تروریستی
دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
506 بازدید


وزیر امنیت داخلی آمریکا گفت که وارد مرحله جدیدی از تهدیدات تروریستی در آمریکا شده ایم که اتخاذ شیوه ای جدید برای رویارویی با این مرحله ضرورت دارد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛به نقل از خبرگزاری فرانسه، جانسون در گفت و گو با تایمز، این اظهارات را پس از حمله تروریستی چهارشنبه گذشته در سان برناردینوی کالیفرنیا اعلام کرد که طی آن یک زوج افراط گرا با تیراندازی در یک میهمانی، 14 تن را کشته و 21 تن را مجروح کردند.
جانسون یادآور شد که تروریست ها در واقع با کمک خارجی تلاش می کنند تا به آمریکا حمله کنند. ما این مساله را نه اینجا بلکه در جاهای دیگر نیز مشاهده می کنیم.
به عقیده وزیر امنیت داخلی آمریکا، برای رویارویی با این مرحله از حملات تروریستی « اتخاذ یک شیوه برخورد کاملا جدید» ضرورت دارد.
بر اساس این گزارش، از سوی دیگر «دونالد ترامپ» پیشتاز نامزدی انتخابات ریاست جمهوری در حزب جمهوریخواه درمورد برخورد با تهدید تروریسم خانگی تردیدی باقی نگذاشت. وی در گفت و گو با شبکه سی. ان. ان گفت: من به قدری با این امر شدید برخورد می کنم که شما حتی دلتان نمی خواهد که آن را بشنوید.
باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا که قرار است امروز نیز سخنانی در ارتباط با آخرین نتایج تحقیقات پیرامون حمله چهارشنبه گذشته کالیفرنیا داشته باشد، روز شنبه اعلام کرد که آمریکا را نمی توان مرعوب کرد.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر