آیین افتتاحیه پروژه گازرسانی به 4 روستای شهرستان ساوجبلاغ
دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸
0 نظر
68 بازدید

با همت کارکنان شرکت گاز استان البرز، روستاهای سپیداران، اسکول دره، اسماعیل آباد شورقلعه پایین و اقدسیه از توابع شهرستان اشتهارد، از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛ همزمان با آغاز دهه فجر، آیین افتتاح گازرسانی به روستاهای سپیداران، اسکول دره، اسماعیل آباد شورقلعه پایین، اقدسیه از توابع شهرستان ساوجبلاغ با حضور، استاندارالبرز، مدیرعامل شرکت گاز استان البرز و مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.

در این مراسم، حسین تقی نژاد، مدیرعامل شرکت گاز استان البرز، با اشاره به اقدامات انجام شده در جهت گازرسانی به روستاهای سپیداران، اسکول دره، اسماعیل آباد شورقلعه پایین، اقدسیه خاطر نشان کرد: این برکت و نعمت ارزشمند را به شهدا و خانواده شهدای این روستاها تقدیم می کنیم.

وی هماهنگی و تعامل خوب بین دستگاه های اجرایی را عامل موفقیت دانست و گفت: از اداره کل راهداری ، محیط زیست و منابع طبیعی که ما را در این راه یاری کردند، کمال تشکر را دارم.

مدیرعامل شرکت گاز استان البرز، تعداد کل روستاهای ساوجبلاغ را 87 روستا عنوان کرد و گفت: از این تعداد تا کنون76 روستا از نعمت گاز طبیعی  بهره مند شده اند و با 4 روستایی که در این ایام به بهره برداری رسیدند، تعداد روستاهای گازدار شده به 80 روستا می رسد.

تقی نژاد در خصوص 7 روستای باقی مانده خاطر نشان کرد: سال آینده 3 روستا از این 7 روستا در هفته دولت و 4 روستای باقی مانده در دهه فجر 99 گازرسانی خواهند شد و شهرستان ساوجبلاغ،  شهرستان سبز می شود.

وی گفت: برای این 4 روستا، 2 ایستگاه ،2850 متر خط تغذیه فشار متوسط،320 انشعاب و 33 کیلومتر خط توزیع نصب شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان البرز میزان اعتبار این طرح را 8 میلیارد و 400 میلیون تومان اعلام و گفت: این بودجه از محل اعتبارات داخلی شرکت ملی گاز ایران هزینه شده است.

سهمیه بندی سوخت
شرکت نفت ایران
حسین تقی نژاد
مدیر عامل شرکت گاز
شرکت گاز استان البرز
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر