اتمام حجت سرلشگر با تروریست ها
پنجشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
496 بازدید

فرمانده کل سپاه در دیدار با خانواده های شهدای مدافع حرم در خوزستان، بر آمادگی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران برای پاسخ کوبنده به هر تهدیدی تاکید کرد.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ سرلشگر محمد علی جعفری فرمانده کل در دیدار عصر دیروز با خانواده های شهدای خوزستانی مدافع حرم، سخنان مهمی را مطرح کرد که بازخورد بسیاری در رسانه های داخلی و خارجی داشت.

وی در بخشی از سخنانش با بیان اینکه ایستادگی یک روز در خوزستان تعریف می‌شد، اظهار کرد: امروز هزاران کیلومتر آن طرف تر در حال دفاع هستیم اما ماهیت جنگ یکی است و ما باید ابعاد این جنگ و توطئه را بشناسیم.

سرلشگر جعفری ادامه داد: این نوع دفاع و راهبردها، حد و حدود را برای ما مشخص می کند، خدا می‌داند اگر ما یگانی از بسیجیان خود که اماده جنگ هستند را اعزام کنیم چه اتفاقی می افتد.

فرمانده کل سپاه با اشاره به این که خیلی ها آماده ی جهاد و حضور در جبهه ها هستند، گفت: قدر این نعمت الهی را باید دانست و آن را تقویت کرد.

وی با تاکید بر جایگاه مهم و اهمیت منطقه غرب آسیا، بیان کرد: سرنوشت جهان در این منطقه رقم می‌خورد و برداشته شدن مرزهای کشورهای محور مقاومت برای رسیدن به وحدت اسلامی به همراه اتصال قلبی با دیگر کشورها یکی از موضوعات قابل توجه است.

سردار جعفری با بیان اینکه آمریکا دیگر توان جنگ رو در رو با کشورهای مسلمان را ندارد، افزود: مردم عراق باید جنگ با افرادی را یاد می‌گرفتند که جنسشان از جنس قاتلان امام حسین (ع) است.

وی در پایان تصریح کرد: سرنوشت آینده اسلام و جهان در جنگ‌های غرب آسیا رقم می‌خورد و خوشا به حال کسانی که با بصیرتند و اثرش را در مقاومت و ظهور می بینند.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر