اتمام عملیات تعریض خروجی بلوار شهید چمران
یکشنبه ۲۰ دى ۱۳۹۴
0 نظر
410 بازدید


عملیات تعریض خروجی بلوار شهید چمران به خیابان شهید مدرس که به منظور روان سازی ترافیک انجام شده است،به اتمام رسید.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ مهدی فاطمی مدیر منطقه 11 شهرداری کرج با اعلام این خبر افزود: عملیات اجرایی تعریض معبر خودرو در رمپ خروجی بلوار شهید چمران به خیابان مدرس (تهران) از طریق نیروهای امانی به پایان رسید.
این مسئول افزود: قسمتی از معبر انتهای بلوار شهید چمران دارای عرض نسبتاً بالا برای معبر پیاده بود که با توجه به بار سنگین ترافیک خودروهای موجود در این مسیر در اغلب ساعات، برنامه ریزی و طراحی برای اصلاح معبر در دستور کار اداره عمران منطقه قرار گرفت.
فاطمی اضافه کرد: با کسب مجوزهای لازم از حوزه معاونت فنی و عمرانی، این طرج اجرایی شد و در مساحتی به متراژ 700 متر مربع، خاکبرداری به میزان 290 متر مکعب صورت گرفت. ضمن اینکه 75 متر جدول گذاری برای احداث پیاده راه جدید به اجرا در آمد.
وی با اشاره به بهبود وضعیت ترافیکی این مسیر اظهار داشت: با تعریض معبر، تردد خودروهای عبوری بویژه در ساعت اولیه صبح تسهیل شده و این طرح نقش بسزایی در روان سازی ترافیک و صرفه جویی در وقت و مصرف سوخت خودروها دارد.
این مسئول از ارائه پیشنهاد برای انتقال ایستگاه تاکسی های خط کرج - شهر قدس از مسیر کند رو بلوار شهید چمران به محل تعریض شده صحبت کرد و افزود در صورت تحقق این طرح، انسداد لاین های کناری موجود برطرف شده و مسیر برای تمام ساعات بدون بار ترافیکی سنگین آماده بهره برداری شهروندان می شود.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر