اتوبوس های کرج مجهز به رادیو می شوند
سه شنبه ۰۸ دى ۱۳۹۴
0 نظر
408 بازدید

مراسم بهره برداری از رادیو اتوبوس در اتوبوس ها و برخی ایستگاه های مکانیزه کرج فردا با حضور شهردار کرج برگزار خواهد شد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛وحید آقا شریفی مدیر کل اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج بیان کرد: مراسم بهره برداری از رادیو اتوبوس، چهارشنبه، ساعت 11:30 دقیقه با حضور شهردار کرج برگزار می شود.
وی، ایجاد نشاط و پر کردن اوقات فراغت شهروندان و آموزش سبک زندگی را از مهم ترین اهداف راه اندازی رادیو اتوبوس ذکر و عنوان کرد: رادیو اتوبوس با شعار های " شهر خوب تجلی گاه رفتار نیک شهروندان است " و  " شهروند خوب شهر زیبا می خواهد و شهر زیبا نیازمند شهروند خوب است " راه اندازی می شود.
مدیر کل اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج از آموزش حقوق شهروندی و آموزش فرهنگ شهرنشینی به عنوان دیگر هدف راه اندازی رادیو اتوبوس یاد کرد و افزود: یادآوری این موارد در مکان های عمومی تاثیر بسزایی در سرعت بخشیدن به نهادینه شدن فرهنگ شهروندی دارد.
آقا شریفی مدیر کل اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج افزود: ایجاد تعامل مدیران شهری با مردم از دیگر اهدافی است که می توان به آن به عنوان اقدامی هوشمند در رفع مشکلات شهروندی اشاره کرد و از آن بهره لازم در زمینه های مختلف خدمت رسانی را برد.
وی در پایان سخنان خود حضور شهروندان در اتوبوس ها را فرصتی برای انعکاس علمکرد مدیریت شهری و شنیدن مشکلات شهر دانست و گفت: عنوان معضلات شهری این فرصت را به شهروندان می دهد تا نقاط ضعف شهر را به مسئولان ذیربط منتقل کرده و پیگیر رفع آن باشند.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر