اجرای پروژه دانشکده علوم و فنون آتش نشانی کرج
شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
591 بازدید


عملیات تکمیل پروژه دانشکده علوم و فنون آتش نشانی کرج، طی جلسه ای که امروز در کمیسیون عمران کرج تشکیل شد، به تصویب رسید.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛سعید فیروزگاه رئیس کمیسیون عمران شورای شهر کرج در خصوص این لایحه اظهار داشت: پروژه مذکور دارای پنج دستگاه ساختمان اداری، آزمایشگاهی، اسکان موقت، رفاهی و خوابگاه با سطح زیر بنای حدود 12000 متر مربع می باشد که احداث این پروژه اقدام بزرگی در حوزه عمرانی مدیریت شهری می باشد.
وی ادامه داد: این پروژه در حال حاضر در مرحله نازک کاری و نماسازی قرار گرفته و یک ساختمان سالن ورزشی با زیربنای حدود هزار و 600 متر مربع و پیست عملیات میدانی ورزشی به مساحت 1.2 هکتار  را دارا می باشد.
 
به گفته فیروزگاه زیرسازی معابر همچنین تامین پارکینگ برای حدود 100 دستگاه خودرو  که مورد نیاز طرح ساختمانهای نگهبانی و دیوارهای حائل در این پروژه می باشد، دیده شده است.
 
وی تصریح کرد: این پروژه به عنوان یک پروژه ملی اهمیت داشته و موجبات تثبیت جایگاه سازمان آتش نشانی کرج به لحاظ معرفی یکی از قطبهای چهارگانه آموزش ایمنی در سطح کشور را فراهم می کند. 
به گفته فیروزگاه مقرر است تکمیل عملیات عمرانی این طرح بر اساس برآورد کل تهیه و به سرانجام برسد. لایحه اجرای پروژه دانشکده علوم و فنون آتش نشانی کرج پس از بحث  وتبادل نظر اعضا به تصویب شورا رسید.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر