احداث حسینیه شهدای گمنام در بهشت سکینه
شنبه ۱۹ دى ۱۳۹۴
0 نظر
665 بازدید


مراسم کلنگ زنی احداث حسینیه شهدای گمنام در بهشت سکینه کرج و در جوار مزار شهیدان گمنام با حضور برخی از مسئولان شهری به انجام رسید.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه،این مراسم پیش از ظهر پنج شنبه  و با حضور امام جمعه کمالشهر، رئیس بنیاد شهید کرج، هیات های مذهبی و خانواده شهدا و جانبازان برگزار شد .
 غلامرضا رضوانی  مدیر عامل سازمان آرامستان های شهرداری کرج در حاشیه  این مراسم ابراز کرد : حسینیه شهدای گمنام در بهشت سکینه و در جوار مزار شهید گمنام در آینده ای نه چندان دور به بهره برداری می رسد.
این مسئول با بیان اینکه فراهم آوردن رفاه حال شهروندان و هیئت های مذهبی در راس اقدامات سازمان آرامستان ها قرار گرفته است، هدف از اقدامات اجرایی در سازمان را خدمت رسانی و تسهیل در رفاه شهروندان و زائران اهل قبور همچنین هیات های عزاداری دانست.
رضوانی با اشاره به اینکه این حسینه در دو سالن مجزا به بهره برداری می رسد، عنوان کرد: یک سالن برای بانوان و یک سالن برای آقایان در نظر گرفته شده تا مراسم های عزاداری در رفاه کامل برگزار شود.
این مسئول در پایان سخنان خود ، نصب سیستم های سرمایشی و گرمایشی، سیستم صوتی، ایجاد وضوخانه و سرویس بهداشتی و کتابخانه را از اقدامات پیش بینی شده در حسینیه نام برد و اظهار امیدواری کرد: در آینده ای نزدیک شاهد اقدامات بیشتر سازمان در زمینه های خدماتی رفاهی به شهروندان، هیئت های عزاداری و زائران اهل قبور باشیم.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر