اخطار حاشیه ساز برانکو به بیرانوند
سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷
0 نظر
9 بازدید

پرسپولیس چهارشنبه در چارچوب هفتۀ شانزدهم لیگ برتر ایران در ورزشگاه آزادی میزبان پدیده مشهد خواهد بود.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛ در آغاز نیم فصل‌دوم تیم‌های دوم و سوم جدول برابر هم قرار خواهند گرفت. جدال اندیشه‌های برانکو ایوانکوویچ و یحیی گل‌محمدی جذابیت‌های این مسابقه را دو چندان خواهد کرد. از روز یکشنبه ملی‌پوشان پرسپولیس در تمرینات شرکت کرده‌اند تا خود را برای این دیدار آماده کنند. مهدی ترابی به دلیل محرومیت بازی با پدیده را از دست داده است.

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان اول پرسپولیس که به تازگی و با جدیت در تمرینات حضور پیدا کرده است و آمادۀ بازی برای تیمش است اما برانکو در نظر دارد تا از این دروازه‌بان آماده استفاده نکند. برانکو در صحبت با بیرانوند خطاب به او گفته است که لیونل مسی هم پس از بازگشت از بازی‌های ملی بلافاصله در ترکیب قرار نمی‌گیرد تا با این تفاسیر بوژیدار رادوشویچ همانند بازی قبلی درون دروازه پرسپولیس قرار بگیرد.

نیمکت‌نشینی بیرانوند در پرسپولیس برای آخرین بار در ابتدای همین فصل حاشیه‌هایی را برای سرخ‌پوشان تهرانی در پی داشت که حتی برخی شایعات نیز از درگیری لفظی بیرانوند و برانکو خبر دادند و این‌بار نیز نیمکت‌نشینی‌های بیرانوند بازهم می‌تواند پرسپولیس را دامن‌گیر حواشی عجیبی بکند.

پرسپولیس
دروازه بان تیم
دروازه بان
بیرانوند
اخطار برانکو
برانکو
تغییر دین
شهادتین
اسلام ستیز هلندی
اسلام ستیز
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر