ارائه کارت رفاه اجتماعی به بازنشستگان البرز
شنبه ۱۲ دى ۱۳۹۴
0 نظر
511 بازدید


معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی از اجرای طرح ارائه کارت اعتباری رفاه اجتماعی ایرانیان (کارا کارت) به بازنشستگان البرز خبر داد. 
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه، احمد میدری معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز شنبه در جمع خبرنگاران درخصوص جزییات این طرح، گفت: این طرح به صورت پایلوت در استان البرز آغازشده و به زودی به کل کشور تعمیم داده می شود.
وی افزود: در استان البرز 129 هزار نفر بازنشسته تامین اجتماعی وجوددارد که ازهفته گذشته حدود هشت هزار نفر در این طرح ثبت نام کردند.
وی گفت: اگر در مرحله اول این طرح که تا دوشنبه 14 آذرماه است، این تعداد به 40 هزارنفر برسد روند صدور کارت آغازمی شود.
وی خاطرنشان کرد: هیچ گونه محدودیت ثبت نام دراجرای طرح کارت اعتباری رفاه ایران وجود ندارد و همه بازنشستگان شامل این طرح هستند. 
وی ابراز امیدواری کرد که حداکثر پس از مدت 15 روز کارت برای هر فرد صادر شود و پس از چاپ کارت به شماره تلفن همراه که متقاضی درخواست خود اعلام کرده ، پیامکی ارسال و زمان وشعبه دریافت کننده ( بانک رفاه ) به متقاضی اعلام می شود. 
وی گفت : پس از چاپ کارت به شماره تلفن فرد درخواست کننده از طرف بانک صادر کننده کارت (رفاه و یا دیگر کارت ها) یک پیامک ارسال می شود و فرد به بانک مراجعه می کند و با ارائه کارت اعتباری و تکمیل فرم رضایت، نامه کسر حقوق کارت خود را تحویل می گیرد. 
میدری دربخش دیگری ازسخنان خود از میزان اعتبار کارت گفت : اعتبار کارت یا میزان تخصیص وام ،چهار برابر حقوق هر ماه فرد است . 
وی درخصوص روند ثبت نام بازنشستگان برای دریافت این کارت ها گفت : متقاضیان ،می توانند با ارسال کد ملی خود به شماره پیامک 10001422 درخواست خود را برای دریافت کارت اعلام نمایند. 

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر