ارتقا خدمات مخابرات ایران با خرید تجهیزات جدید
دوشنبه ۱۴ دى ۱۳۹۴
0 نظر
629 بازدید


سخنگوی شرکت مخابرات  از همکاری کارشناسان کره ای برای بازسازی و توسعه شبکه مخابرات ایران خبر داد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛داود زارعیان سخنگوی شرکت مخابرات ایران ابراز کرد: خرید تجهیزهای مورد نیاز توسعه شبکه با برگزاری چند مناقصه داخلی و خارجی برای توسعه شبکه مخابرات  انجام گرفت.
وی افزود: نصب این تجهیزهای نوین کمک خواهد کرد تلفن های این سه استان به فناوری های تازه مجهز شود و نیازهای مردم برای دسترسی بهتر و بدون مشکل به اینترنت را برآورده کند. 
زارعیان تاکید کرد برخی تجهیزهای مورد نیاز مرکزهای مخابراتی برای ارائه اینترنت پرسرعت (ADSL) از سوی مخابرات خریداری شده است که پس از تحویل آنها، کار نصب تجهیزها آغاز خواهد شد. 
وی تصریح کرد: نصب و راه اندازی این تجهیزها کمک خواهد کرد نیاز روزافزون مردم برای بهره مندی از خدمات خوب اینترنت پرسرعت پاسخ داده شود. 
وی بر همکاری شرکت مخابرات ایران با دیگر ارائه دهندگان خدمات اینترنت تاکید کرد و افزود: تجهیزهایی که این شرکت فراهم می کند به سایر ارائه دهندگان خدمات کمک خواهد کرد به شیوه مطلوب تری نیاز مشترکان خود را برآورده کنند. 
زارعیان بازسازی شبکه را از دیگر برنامه های شرکت مخابرات ایران عنوان کرد و افزود: تجربه کشور کره در این زمینه بررسی شده است و کار بازسازی شبکه با بهره مندی از نظر کارشناسان این کشور بزودی اجرا می شود. 

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر