ارتقا فرهنگ شهروندی باجشنواره ورزشی محلات
یکشنبه ۲۷ دى ۱۳۹۴
0 نظر
548 بازدید

 رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج از برگزری سومین دوره جشنواره ورزشی محلات با حضور جمع کثیری از شهروندان کرجی خبر داد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛فاطمه اسکندری رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج اظهار کرد: رونق فعالیت های فرهنگی و ورزشی موجب کاهش آسیب های اجتماعی می شود و هر میزان در این حوزه هزینه شود، بهترین شیوه سرمایه گذاری برای ارتقای فرهنگ شهروندی است. 
اسکندری با بیان اینکه برگزاری سومین دوره جشنواره ورزشی محلات کرج گامی در این راستا به شمار می رود، تصریح کرد کرد: بر اساس آمار ارایه شده از سوی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کرج، تعداد شرکت کنندگان در دوره سوم به نسبت دوره پیشین 20 درصد افزایش داشته است. سال گذشته بالغ بر 15 هزار و 850 در این مسابقات شرکت کردند و در فضایی دوستانه با یکدیگر به پیکار پرداختند و این رویداد فرخنده به رونق فضای همدلی و همزبانی در بین مردم و مسئولان کمک کرد.
 اسکندری اطلاع رسانی در این حوزه را بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: امید است با تداوم اطلاع رسانی و فرهنگسازی، شاهد حضور پرشور و گسترده شهروندان در سومین دوره مسابقات ورزش محلات باشیم و فصل دیگری از تعاون، وحدت و همکاری را در سال «دولت و ملت، همدلی و همزبانی» رقم بزنیم.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر