از کاندیدا انتظار داریم مطابق قانون عمل کنند
چهارشنبه ۱۶ دى ۱۳۹۴
0 نظر
472 بازدید


معاون استاندار و فرماندار ویژه کرج، با اشاره به اعلام نتیجه بررسی داوطلبان مجلس دهم، بر عملکرد کاندیدا مطابق قانون و با رعایت اخلاق تاکید ورزید. 
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛از فرمانداری ویژه کرج، محمد تقی ایرانی افزود: پس از وصول استعلام ها از سوی مراجع چهارگانه، مسئولیت رسیدگی قانونی به صلاحیت ها توسط هیات اجرایی انجام گرفت و در موعد مقرر، صبح امروز سه شنبه نتایج بررسی صلاحیت های داوطلبین دهمین دوره مجلس شورای اسلامی اعلام شد.
وی افزود: انتظار همه داوطلبین از هیات اجرایی اجرای صحیح قانون بود که در اغلب رسانه ها و شبکه های اجتماعی این انتظار از سوی آنها اعلام می شد. 
ایرانی اضافه کرد: خوشبختانه با بررسی صلاحیت ها توسط هیات اجرایی بر اساس قانون، امروز ما به وظیفه قانونی خودمان عمل کرده ایم و توانسته ایم این انتظار را برآورده سازیم.
فرماندار کرج تاکید کرد: اکنون بنده به عنوان رئیس هیات اجرایی حوزه انتخابیه کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا از تمامی کاندیداها که در این مرحله تایید صلاحیت شده اند، این است که بر اساس قانون عمل کرده از دروغ، تهمت، افترا، جوسازی و التهاب تصنعی در جامعه که خلاف قانون است خودداری نموده و سعی کنند با رعایت قانون و اخلاق و حرکت در چارچوب اعتقاد دینی ازحریم فرهنگ و اخلاق دور نشده و قانونی عمل کنند .
فرماندار کرج در پایان همه داوطلبان را به رعایت قانون دعوت کرد و گفت: از همه داوطلبان انتظار می رود با حرکت در چارچوب قانون، شرع و اخلاق و به دور التهاب ، افترا و هتک حرمت نسبت به دیگران مقدمه برگزاری انتخاباتی سالم، قانونمند با مشارکت حداکثری مردم را فراهم کنند.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر