اصلاحیه -قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی
سه شنبه ۲۴ دى ۱۳۹۸
0 نظر
81 بازدید

جهت بررسی مدارک آزمون استخدامی مورخ 98/8/30 از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، ضروری است ذینفعان طبق جدول زمان بندی ذیل، با در دست داشتن 2 سری از کلیه مدارک اشاره شده به پردیس دانشگاه مراجعه نمایند.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛ جهت بررسی مدارک آزمون استخدامی مورخ 98/8/30 از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، ضروری است ذینفعان طبق جدول زمان بندی ذیل، با در دست داشتن 2 سری از کلیه مدارک اشاره شده به پردیس دانشگاه مراجعه نمایند.

بسمه تعالی

پیرو اعلام نتیجه اولیه داوطلبان دعوت شده جهت بررسی مدارک آزمون استخدامی مورخ 30/08/1398 از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، ضروری است ذینفعان طبق جدول زمان بندی ذیل، با در دست داشتن دوسری از کلیه مدارک اشاره شده به پردیس دانشگاه به نشانی : کرج- میدان نبوت انتهای بوعلی غربی بالاتر از دانشگاه هنر- پردیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی البرز- دانشکده پزشکی – ساختمان شماره 2- طبق سوم  مراجعه نمایند:

 

1- اصل و تصویر  تمامی صفحات  شناسنامه

2- اصل و تصویر  کارت ملی

3- اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی

نکته : با توجه به حضور نمایندگان محترم حوزه ی گزینش در محل بررسی مدارک ضروری است داوطلبان دو سری از مدارک ذکر شده را به همراه داشته باشند.

نکته : حضور نمایندگان حوزه گزینش صرفا به منظور تشکیل پرونده بوده  و به منزله ی استخدام داوطلبان نمی باشد

نکته: داوطلبان رشته های شغلی که در شرایط احراز تحصیلی شغل آنها مدرک تحصیلی فوق لیسانس مشروط به داشتن مدرک تحصیلی لیسانس ذکر شده است لازم است علاوه بر مدرک مقطع فوق لیسانس، مدرک مقطع لیسانس خود را حسب مورد برابر مفاد آگهی نیز ارایه نمایند)

4- اصل و تصویر  وضعیت طرح  نیروی انسانی  جهت رشته های مشمول طرح ( پایان طرح ، معافیت ، گواهی اشتغال به طرح ویا گواهی انصراف از طرح حسب مورد برابر مفاد آگهی )

5- اصل و تصویر کلیه مدارک و تاییدیه های مربوط به سهمیه های انتخابی (ایثارگری ، معلولیت و ... )

6- دو قطعه عکس پشت نویسی شده

7- پرینت کارنامه چاپ شده از سایت سازمان سنجش

8- اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه آقایان)

9- اصل و تصویر گواهینامه ب(2) یا پایه دوم (ویژه رشته شغلی فوریتهای پزشکی)

10- اصل و تصویر اولین و آخرین قرارداد مربوط به کارکنان قراردادی و فرم خلاصه 502

11- اصل و تصویر گواهی اشتغال و ریز سوابق بیمه و تائیدیه برای نیروهای شرکتی

12- یک عدد پوشه

*تذکرات  بسیار مهم*

* اعلام نتیجه اولیه (صرفاً  بر اساس اظهارات داوطلب در زمان ثبت نام) جهت بررسی اولیه مدارک افراد و به صورت مشروط بوده. لذا پس از بررسی و تایید مستندات اخذ شده از داوطلب و ثبت اطلاعات، نتیجه نهایی توسط سازمان سنجش اعلام خواهد شد. لازم به ذکر است طبق مفاد آگهی منتشرشده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، اعلام نتیجه نهایی منوط به بررسی مدارک اعلامی می باشد و مسئولیت ناشی از عدم رعایت ضوابط و مقررات اعلام شده در آگهی برعهده شخص داوطلب بوده و چنانچه صحت اطلاعات اعلام شده توسط آنها در آزمون محرز نگردد، اولویت افراد کان لم یکن تلقی و از بین سایر متقاضیان به ترتیب اولویتهای مقرر قانونی مندرج در آگهی جهت بررسی مدارک توسط دانشگاه مربوطه دعوت بعمل خواهد آمد.

* لازم به ذکر است لیست نهایی جهت دعوت به جلسه مصاحبه در رشته های شغلی مربوطه متعاقباً  از طریق همین سایت اعلام خواهد گردید.

* بدیهی است عدم مراجعه داوطلب در زمان تعیین شده به منزله انصراف از انجام ادامه مراحل استخدامی تلقی و طبق مقررات از سایر افراد به جایگزینی ایشان دعوت بعمل خواهد آمد.

* حضور نمایندگان محترم حوزه گزینش در محل اخذ مدارک صرفا بمنظور تشکیل پرونده بوده و بمنزله استخدام داوطلبان معرفی شده در اعلام نتیجه اولیه نمی باشد.

 

 

 

جدول زمانبندی

 

تاریخ  و ساعت مراجعه

بر اساس رشته شغلی

ردیف

بازه زمانی

تاریخ

روز

9 صبح الی 14 بعدازظهر

28/10/98

شنبه

پرستار- ماما

1

29/10/98

یکشنبه

کارشناس اتاق عمل،هوشبری، ،فناوری اطلاعات سلامت،آزمایشگاه ،تجهیزات پزشکی،بهداشت حرفه ای،بهداشت محیط،پیشگیری و مبارزه با بیماریها،تغذیه،سلامت روان،امور اداری،امور حقوقی، شبکه - مددکار و داروساز

2

30/10/98

دوشنبه

کاردان فوریتهای پزشکی،کارشناس فوریتهای پزشکی ، تریاژ تلفنی، ارتباطات عملیات

3

 

 

مدیرگروه
دانشگاه علوم پزشکی البرز
دانشگاه علوم پزشکی
شهدای مدافع حرم
شهید
شبکه خبری صدای رسانه
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر