اعتبارات شهر صرف پروژه های دولتی نشود
یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴
0 نظر
599 بازدید

رئیس شورای اسلامی شهر کرج در مراسم افتتاح فاز نخست تقاطع غیر همسطح شهدای حصارک، گفت: اعتباراتی که باید به نفع شهر و شهروندان برسد نباید بیش از این در طرح هایی که اجرای آن جزو وظایف دولت است، صرف شود.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ دادگو با ابراز گلایه از عدم استمرار حضور علی لاریجانی در ادامه مراسم بهره برداری از پل شهدای حصارک، یاد شهدای گلگون کفن ایران اسلامی و شهر کرج، بویژه شهدای منطقه حصارک را گرامی داشت و به شرح مختصری از آنچه در محل احداث پل بر منطقه در دهه 70 گذشته است، پرداخت.

 
وی اذعان داشت: کرجی های قدیم به خاطر دارند که در حدود سال 73 یک پل فلزی در این منطقه وجود داشت که با خواست دولت این پل برداشته و روی یکی از مسیرهای شهر مقدس قم نصب شد.
 
به گفته رئیس شورای اسلامی شهر کرج، این پل در حالی از شهر کرج برده شد که امروز باید یکصد میلیارد تومان برای احداث تقاطع غیرهمسطح حصارک از اعتبارات این شهر صرف شود؛ حال آنکه این اعتبار باید در مسیر منافع مردم صرف می شد.

مدیریت شهری کرج به وظایفش در قبال دولت عمل کرده است
 
دادگو با یادآوری اینکه شورای اسلامی شهر کرج در راستای خواست نمایندگان شهر در مجلس شورای اسلامی، خود را مقید کمک به دولت دانسته است، خاطرنشان کرد: احداث تقاطع حصارک، مهرویلا و تمامی تقاطعاتی که در اتوبان ها در حال تاسیس می باشند از وظایف اداره کل راه و شهرسازی است و مدیریت شهری تمامی این اقدامات را در راستای کمک به دولت صورت داده است.
 
وی با بیان اینکه می خواستم گفته های مذکور را در حضور رئیس قوه مجریه طرح کنم، تصریح کرد: نمی توان بیش از این اعتباراتی که باید صرف منافع مردم و شهر شود را به پروژه های دولتی اختصاص دهیم.

تاکید دادگو بر اهمیت و جایگاه شورای شهر
 
این مسئول، در بخش دیگری از گفته های خود به کسانی که خواهان نامزدی و حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی و به عهده گرفتن نمایندگی مردم این استان در مجلس قانونگذاری کشور هستند، اشاره کرد و افزود: هر کس می خواهد وارد مجلس شود باید به کار شورای اسلامی شهر و اختیارات مورد نیاز این حوزه اعتقاد و التزام داشته باشد. در غیر این صورت مسیر دستیابی به موفقیت طولانی خواهد شد.
 
دادگو در ادامه از خانواده بزرگ مدیریت شهری، بویژه شهردار و معاونت فنی عمرانی این دستگاه برای اجرای عملیات تاسیس پروژه قدردانی کرد و پاسخ مثبت شهردار به اعتماد اعضای شورای اسلامی شهر برای پذیرش ریسک تامین منابع مالی احداث طرح را حرکتی ارزشمند و قابل توجه ارزیابی کرد.
 
وی اضافه کرد: مصوبه ای که با ریسک قابل توجهی از نظر تامین منابع مالی در شورای چهارم به تصویب رسید از سوی شهردار قدر دانسته شد و طرح عمرانی فوق با تلاش پیمانکار و مجموعه شهرداری، زودتر از موعد به بهره برداری رسید که این نمره مثبتی برای این دستگاه و مجموعه مدیریت شهری کرج به شمار می آید.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر