اعزام نخستین گروه سینماگران ایرانی به لهستان
شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
495 بازدید

 

در پی اجرایی کردن تفاهم های صورت گرفته میان ایران و لهستان نخستین گروه  سینماگران منتخب و جوان ایرانی از تاریخ 16 آذر ماه  سال جاری به کشور لهستان اعزام میشوند.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛ ،در پی اجرایی کردن تفاهم های صورت گرفته میان ایران و لهستان که در خلال سفر معاون وزیر فرهنگ لهستان به ایران و دیدار با رییس سازمان سینمایی ایران ،نخستین گروه سینماگران منتخب و جوان کشورمان از 16 آذر سال جاری به لهستان اعزام می شوند. 
"آرش امینی" مدیرکل امور جشنواره ها و همکاری های بین الملل سازمان در تشریح جزئیات بیشتر این خبر، گفت: نخستین گروه 5نفره از این هنرجویان، 16آذرسال جاری، دوره آموزشی خود را در مدرسه عالی سینمای لهستان آغاز می کنند. 
وی در ادامه گفت: برگزاری این دوره ها تا خرداد سال 95 ادامه دارد و متقابلاً همین دوره ها با هماهنگی مدرسه ملی سینمای ایران ،برای هنرجویان لهستانی و دانشجویان مدرسه عالی سینمای لهستان در ایران برگزار می شود.
امینی در خاتمه گفت: این البته بخشی از اجرای مفاد این تفاهم های منعقد شده میان دو کشور ایران و لهستان است که سایر موارد نیز پس از طی شدن مراحل اداری و قانونی،به محض اجرایی شدن اطلاع رسانی خواهد شد.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر