اعزام 150 اتوبوس از کرج به کربلای معلی
چهارشنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
571 بازدید

150 دستگاه اتوبوس از شهر کرج  به مقصد کربلای معلی به منظور استقبال از مراسم اربعین  حسینی و خدمت رسانی به زائرین اباعبدالله اعزام می شود.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه،مهرداد کیانی مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی کرج اظهار داشت: سازمان اتوبوسرانی کرج با همکاری‌ستاد ملی اربعین، شهرداری و شرکت واحد اتوبوسرانی تهران بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته اقدام به خدمت رسانی به زائرین اباعبدالله  کرده است.

کیانی با اشاره به اعزام کاروان اتوبوس‌ها به کشور عراق گفت: با نظر شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و بررسی مدیران سازمان، تصمیم به اعزام 150 دستگاه اتوبوس گرفته شد که به همراه آن 250 نفر از پرسنل این سازمان که شامل تیم های فنی ،انتظامی،بازرسی و نظارت نیز اعزام می شوند.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی کرج افزود: با هماهنگی‌های به عمل آمده، اتوبوس‌های این سازمان کار جابه‌جایی مسافران تا مرز مهران و جابه‌جایی مسافران  از مهران تا شهر کوت در کشور عراق را به عهده دارند که برای هر اتوبوس دو راننده در نظر گرفته شده تا در دو شیفت کاری تا 15 آذر ماه خدمت رسان عاشقان حسینی هستند.

کیانی تصریح کرد:  تعداد 60 دستگاه اتوبوس در قالب مرحله اول به کشور عراق اعزام شدند و بقیه اتوبوس‌ها نیز طی روزهای آتی راهی محل ماموریت خود می‌شوند.

وی با اشاره به تمهیدات ویژه در ایام اربعین گفت: رسالت اصلی این سازمان خدمت رسانی به شهروندان کرج و حومه است؛ امروز که 150 دستگاه اتوبوس از شهر خارج شده‌اند، تهمیدات لازم برای رفع نیاز شهر به ناوگان حمل و نقل عمومی  با محوریت اتوبوس اندیشیده شده است؛ تعداد زیادی از اتوبوس‌های متوقف شده به همت تیم فنی سازمان به خطوط برگشته‌اند که با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در خصوص راه‌اندازی سرویس‌های گردشی و کمکی در شهر مشکلی را نخواهیم  داشت.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر