اعلام تاریخ اعزام بانوان کاراته کا به فرانسه
یکشنبه ۲۷ دى ۱۳۹۴
0 نظر
329 بازدید


نایب رئیس بانوان فدراسیون کاراته کشور از اعزام بانوان کاراته کا برای شرکت در رقابت های کاراته وان فرانسه ، سی ام دی ماه به پاریس ، خبر داد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ عشرت شاه محمدی نایب رئیس بانوان فدراسیون کاراته کشور، از تاریخ اعزام بانوان خبر داد و بیان داشت: خوشحالم بر اساس شاخصی که کمیته فنی گذاشته از هر دو بخش ، در رقابت های کاراته وان  نماینده داریم هم نماینده کومیته داریم و هم نماینده کاتا. 
 وی ادامه داد: حمیده عباسعلی، زهره برزگر  نمایندگان ما در بخش کومیته هستند و مهسا افسانه و فاطمه صادقی نمایندگان کشورمان در بخش کاتا هستند که صبح چهارشنبه سی ام دی ماه ،  به این مسابقات اعزام می شوند. 
شاه محمدی اضافه کرد: مسابقات بانوان کشورمان سوم و چهارم بهمن است و بیست و ششم نیز تاریخ برگشتشان به وطن است.  
نایب رئیس بانوان با اظهار خرسندی از اعزام بانوان کشور بیان داشت : جای خوشحالی دارد که 2 نفر از این عزیزان از امیدهایمان هستند و این برای آینده کاراته قدم مثبتی است . 
شاه محمدی در پاسخ به این سوال که آیا فدراسیون کاراته برای تیم اعزامی بانوان مربی اعزام می کند یا خیر گفت : در نظر داشتیم فریبا بداغی را به عنوان مربی به رقابت های کاراته وان فرانسه اعزام کنیم که به دلیل آماده نشدن به موقع روادید این قضیه منتفی شد . 
وی در این خصوص اظهار داشت: متأسفانه با وجود پیگیریهای روابط بین الملل ویزای بداغی به موقع حاضر نشد و نتوانستیم  به این رقابت ها مربی اعزام کنیم و در کنار بانوان اعزامی به رقابت های کاراته وان فرانسه یک نماینده از وزارت ورزش اعزام می شود و ورزشکاران را همراهی می کند . 

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر