افتتاح استخر سرپوشیده شهدای گلشهر
پنجشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
1051 بازدید

بهره برداری از استخر مجموعه ورزشی شهدای گلشهر امروز با حضور مسوولان شهرداری در منطقه 5 کرج انجام شد.
 به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ حسین سعیدی سیرایی مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری کرج گفت: امروز استخر سرپوشیده مجموعه ورزشی شهدای گلشهر با حضور مسوولان شهرداری در منطقه 5 به بهره برداری رسید.
وی با اشاره به اینکه منطقه 5 شهرداری کرج با تراکم جمعیتی و جمعیت جوان روبرو است، تجهیز مجموعه ورزشی شهدای گلشهر به تمام امکانات ورزشی را در راستای رفاه جوانان و سوق آنها به سمت ورزش امری ضروری ذکر کرد.

این مسئول با بیان اینکه افزایش خدمات فرهنگی و ورزشی مهمترین رسالت سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری کرج جهت ارائه خدمات به شهروندان است، اظهار داشت: مجموعه ورزشی و فرهنگی استخر و جکوزی شهدای گلشهر با تحقق این مهم همچنین با توجه به نیازسنجی های انجام شده به بهره برداری رسیده است.

وی در خصوص اقدامات سازمان در راستای خدمات دهی به شهروندان گفت: با افتتاح این مجموعه ورزشی، بعد از استخر میلاد شهرداری، شمار استخرهای آبی شهرداری کرج به دو مجموعه رسیده که دارای کیفیت های لازم برای سرویس دهی به شهروندان بوده و مطابق استانداردهای روز بنا شده اند.

امکانات این استخر شامل پارکینگ اختصاصی، فضای آموزشی لازم، بکار گیری کادر تخصصی از جمله مدرسان آموزشی و غریق نجات می باشد.

این استخر روزهای روزهای زوج از ساعت 17 الی 22:30 و روزهای فرد  از ساعت 19 الی 22:30 به آقایان و روزهای فرد از ساعت 7 صبح تا 18 به بانوان شهر کرج در خدمت مردم کرج می باشد.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر