افتتاح سالن بدنسازی سربداران مهرشهر کرج
شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
612 بازدید


سالن بدنسازی سربداران مهر شهر کرج امروز با هدف ارائه خدمات به شهروندان منطقه 12 به بهره برداری رسید.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ حسین سعیدی سیرایی  مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری کرج از افتتاح سالن بدنسازی سربداران مهر شهر کرج طی روز جاری خبر داد و بیان کرد: این سالن با هدف ارائه خدمات ورزشی به شهروندان منطقه 12 این کلانشهر به بهره برداری رسید.
 سعیدی سیرایی با اعلام این خبر، افزایش سرانه ورزشی شهروندان را یکی از وظایف سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری دانست و گفت: سالن بدنسازی سربداران طی مراسمی در میان مسئولان شهری، جمعی از قهرمانان و مدال آروان عرصه ورزش کشوری و استانی همچنین شهروندان  این منطقه افتتاح شد.

وی ادامه داد: با توجه به رسالت سازمان فرهنگی ورزشی در زمینه ارائه خدمات ورزشی جهت ارتقای سطح ورزش شهر و شهروندان، این سازمان بر آن است تا با استفاده از پتانسیل و ظرفیت موجود در مدیریت ورزشی به افزایش کیفیت سالن های ورزشی شهر کمک کند.

 وی ابراز کرد:مرمت سالن های ورزشی در سطح شهر یکی از اقدامات سازمان فرهنگی جهت سوق دادن جوانان به سمت ورزش می باشد و همچنین تجهیز این سالن ها به وسایل ورزشی و تعمیر و ساماندهی آنها در اولویت کاری سازمان بوده که در حال اجرا می باشد.
سعیدی با بیان اینکه اوایل سال جاری مقرر شد تا در هر منطقه کرج یک سالن ورزشی احداث شود، تاکید کرد: این عملیات نیز در دستور کار سازمان قرار گرفته است و در آینده ای نه چندان دور نیز به مرحله اجرا می رسد.

آدرس سالن سربداران مهرشهر ، آق تپه، بین خیابان دوم و شعبان آباد عنوان می باشد که شهروندان ساکن در این محدوده از این پس می توانند از خدمات ویژه این سالن ورزشی استفاده کنند. 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر