افتتاح نمایشگاه بین المللی صنایع هوایی در تهران
چهارشنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
426 بازدید

بزرگترین نمایشگاه بین المللی صنایع هوایی و فضایی به منظور نمایش دستاوردهای صنعت هوایی برای ششمین بار در تهران گشایش یافت.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه،در این نمایشگاه 130 شرکت داخلی و 23 شرکت خارجی از کشورهای انگلیس، آلمان، بلژیک، جمهوری چک، سوئیس، ترکیه، چین، ایتالیا، اردن، روسیه و امارات متحده عربی حضور دارند.که از 4 تا 6 آذر فرصت نمایش  دستاوردها، پیشرفت ها، تجهیزات، صنایع و قطعات مختلف صنایع هوایی، واحدهای تولیدی، تجاری و تحقیقاتی را دارند.

در این نمایشگاه پروازهای نمایشی انواع بالگردهای ساخت داخل، عملیات چتر بازی، پرواز انواع کایت، پاراگلایدر، پاراموتور و پرواز نمایشی هواپیماهای سبک و فوق سبک، آبپاش، دو زیست، جایرو و بالگرد در حضور بسیاری از نهاد ها، سازمان ها و ارگان های دولتی به نمایش گذاشته خواهد شد.

 شش بخش تعمیر، نگهداری و اورهال هواپیما، الکترونیک، اویونیک، مخابرات و رادار، صنایع هوایی بدون سرنشین، هوانوردی عمومی و هواپیماهای سرنشین دار، آموزش، استاندارد سازی و مهندسی مشاور، خدمات فنی و قطعه سازی (زنجیره تامین هوا فضا) و فضایی و هوافضا مهمترین بخش های این نمایشگاه می باشد.

در بخش نرم افزاری این نمایشگاه انواع مختلف سیستم عامل ها، دریافت نرم افزار از طریق wifi، ذخیره اطلاعات در تلفن همراه و امکان مسیر یابی از طریق برنامه های نرم افزاری ارائه  می شود.

در بخش سخت افزاری هم تولیدات و صنایع مختلف از جمله هواپیماهای سبک و فوق سبک، انواع بالگردها، ماهواره برها و قطعات مربوط به موتور هواپیماها و موشک ها، سازه های پرنده، قطعات فلزی و غیر فلزی، تجهیزات هوایی و فرودگاهی، ابزارآلات خاص هوایی، سامانه های الکترونیکی، اویونیکی، مخابراتی و راداری، بدنه و دیگر صنایع و تجهیزات نوین صنعت هوایی و فضائی ارائه و در معرض دید علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

قرار است در طول سه روز برگزاری ششمین نمایشگاه بین المللی صنایع هوایی و فضایی ایران، از چندین محصول جدید صنعت هوایی و فضایی ابداع و تولید شده به دست متخصصان و دانشمندان کشورمان نیز رونمایی شود.

در این نمایشگاه 17 کارگاه آموزشی و سه سخنرانی تخصصی و همچنین انجام مسابقات مهیج و علمی هوائی و فضائی برای کودکان و نوجوانان، دانش آموزان و دانشجویان نیز برگزار می شود

عقد قرار داد میان شرکت های ایرانی و خارجی و امضا تفاهمنامه نیز از دیگر برنامه ها در این نمایشگاه می باشد. همچنین چند نفر از وزرای دولت نیز در روزهای نمایشگاه از آن بازدید خواهند داشت.

ششمین نمایشگاه بین المللی صنایع هوایی و فضائی ایران در سایت ساخت بالگرد واقع در ضلع جنوب شرقی دریاچه خلیج فارس(چیتگر)، انتهای بلوار کاج جنوبی برگزار می شود و از امروز تا 6 آذر هر روز از ساعت 9 تا 18 آماده بازدید علاقه مندان است.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر