افتتاح پل شهدای پلیس کرج تا دقایقی دیگر
سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
682 بازدید

پل شهدای پلیس کرج تا دقایقی دیگر با حضور مهندس جهانگیری معاون اول رئیس جمهور افتتاح خواهد شد.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ تقاطع غیر همسطح شهدای پلیس واقع در میدان سابق امام خمینی(ره) کرج تا دقایقی دیگر با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور افتتاح خواهد شد تا یکی دیگر از نمادهای تلاش و خدمت جهادی مدیریت شهری ایران کوچک، برابر دیدگان شهروندان این کلانشهر به نمایش گذاشته شود.

مسیر احداث تقاطع مذکور که قرارداد تاسیس آن از بهمن ماه سال ۹۳ منعقد شده بین بلوار امام (ره) با بلوار سرداران شهید قرار دارد و طبق برنامه باید در بهمن ماه امسال به بهره برداری می رسید که با تلاش مهندسان و نیروهای این مجموعه، طرح چند ماه زودتر از موعد آماده بهره برداری است.

برای احداث این تقاطع که با رقمی معادل ۲۵۰ میلیارد ریال انجام شد دو هزار و ۵۷۰ متر اراضی واقع در مسیر تملک شده است و نزدیک به یک هزار اصله درخت از محل احداث با روش های مناسب به مکان جدید منتقل شد.

اجرای تقاطع غیرهمسطح شهدای پلیس با ۱۷ هزار متر مکعب خاکبرداری صورت گرفته و بیش از یک هزار تن آهن آلات در ساخت آن به کار رفته که تمامی اقدامات فوق با هدف کاهش آسیب ها و فشارهای ناشی از تحمیل بار ترافیکی به منطقه انجام گرفته است.

این پل دارای دو سطح سواره رو رفت و برگشت به عرض ۱۰٫۷۵ متر و پیاده رویی با عرض ۱٫۵ متر می باشد. طول عرشه پل تقاطع غیرهمسطح شهدای پلیس ۱۵۰ متر و عرض آن ۲۶ متر است. رمپ پروژه به متراژ ۲۴۰ متر احداث شده و برای ساخت این پل بتنی معادل ۴۲۰۰ متر مکعب مورد استفاده قرار گرفته است.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر