افزایش گنجایش ورزشگاه گوام
دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴
0 نظر
816 بازدید

کشور گوام که میزبان تیم فوتبال کشورمان در روز سه شنبه می باشد ،به طرز شگفتی ظرفیت ورزشگاه 1000 نفری خود را به 4000 نفر ارتقا داد.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه، در حالی که ظرفیت ورزشگاه "دددو" در حالت طبیعی بر اساس اعلام سایت فیفا 1000 نفر عنوان شده، مسئولان فدراسیون فوتبال گوام  به منظور تشویق هواداران فوتبال این کشور به حضور در ورزشگاه همزمان با بازی با ایران با استفاده از نیمکتهای فلزی سه طبقه ظرفیت این ورزشگاه را به 4 هزار نفر افزایش داده‌اند.

این نیمکت‌های فلزی روبه روی جایگاه و پشت دروازه ها تعبیه شده تا تماشاگران بیشتری بتوانند از تیم ملی گوام در بازی با ایران حمایت کنند.

به گفته یکی از مسئولان روابط عمومی فدراسیون گوام تقریبا نیمی از بلیتها تا عصر دوشنبه فروخته شده و پیش بینی می شود که تمام ظرفیت ورزشگاه برای بازی برابر ایران تکمیل شود.

همچنین پیش بینی می شود بین 50 تا 70 ایرانی برای تماشای این مسابقه در ورزشگاه حاضر شوند.

فرایند تهیه بلیت هم برای بازی فردا بسیار جالب است. تماشاگران با حضور در دفتر فدراسیون فوتبال گوام و بررسی صندلیهای باقی مانده از روی جدول نصب شده روی میز اقدام به خرید بلیت می کنند و مسوول فروش بلیت هم پس از خرید هر صندلی بر روی آن قسمت جدول خط تیره ای می کشد. قیمت بلیت بازی در بخشی از مجموعه ورزشی که همزمان با بازی در آفتاب قرار دارد، نصف قیمت دیگر بخشهاست.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر