افزایش تعداد بازار روزهای کرج
یکشنبه ۰۸ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
608 بازدید

با افتتاح سه بازار روز در ماه جاری در کرج،تعداد بازار های روز این کلان شهر به 23 عدد افزایش می یابد.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛حمید عبدالله پور معاون اجرایی و بهره برداری سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری کرج از افتتاح سه بازار روز در ماه جاری خبر داد و افزود: بازارهای سیب، مروارید و بزرگمهر را سه بازار روز  به ترتیب در خیابان برزنت واقع در حصارک، فلکه پنجم فردیس و جاده ملارد به بهره برداری خواهند رسید.

این مسئول افتتاح بازار روزها در مناطق 3 و 10 را از اهداف سازمان در راستای محرومیت زدایی و ارائه خدمات به مناطق محروم تر ذکر کرد.

وی با مهم شمردن موضوع تامین رفاه شهروندان و ضرورت فراهم آوردن زمینه های دسترسی آسان آنها به کالاها و خدمات مورد نیاز، احداث بازار روزها در تمام مناطق کرج را ضروی دانست و افزود: سازمان سعی در ایجاد توازن در احداث بازار روزهای کرج در دیگر مناطق دارد که با برنامه ریزی های انجام شده این مهم بزودی محقق خواهد شد.

عبدالله پور  به فعالسازی غرفه ها در بازار روزها به عنوان خدمتی دیگر به شهروندان اشاره کرد و افزود: تامین مایحتاج عمومی مردم به فعالیت غرفه ها بستگی دارد و سازمان در تلاش است تا تمام غرفه ها در بازارهای روز فعالیت لازم را داشته باشند.

وی بیان کرد: در حال حاضر 30 غرفه غیر فعال در بازار روزها وجود دارد که آماده واگذاری به متقاضیان است و شرایط واگذاری آن به زودی اعلام می شود.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر