افسوس اقای گل جهان برای فوتسال ایران
دوشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
584 بازدید

وحید شمسایی بعد از انتخابش به عنوان بهترین بازیکن فوتسال آسیا گفت: آیا فوتسال ایران تا این حد قابل تقدیر نیست که در آن سرمایه‌گذاری شود تا بتوانیم عناوین جهانی کسب کنیم؟  
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه:وحید شمسایی اقای گل جهان بعد از ششمین انتخابش به عنوان بهترین بازیکن فوتسال آسیا و انتخاب تیمش به عنوان بهترین تیم فوتسال آسیا با ابراز خرسندی از کسب این مقام‌ها گفت: این موفقیت‌ها فقط لطف خداست. می‌خواهم بگویم که در 40 سالگی هم می‌شود به افتخارات بزرگی دست یافت . می‌شود هم سه جام گرفت، هم آقای گل جهان و هم بهترین بازیکن آسیا شد. 

او ادامه داد: با توکل به خدای بزرگ و تلاش و پشتکار می توان به درجات بالا رسید . سن و سال فقط یک عدد است و همه در هر سنی می‌توانند بهترین باشند. باید از تک تک بازیکنان تاسیسات دریایی بابت این قهرمانی‌شان تشکر کنم. آن‌ها باعث مباهات کشورمان شدند.

سرمربی تیم تاسیسات دریایی با بیان اینکه فوتسال ورزشی است که در میان رشته‌های دیگر برای کشورمان آبروداری می‌کند، تصریح کرد: در این همه جایزه گرفتن‌ها در قاره آسیا، دو جایزه برای ایران شده که هر دوی این جوایز مربوط به فوتسال است. یکی از این دو جایزه برای تیم تاسیسات دریایی به عنوان بهترین تیم فوتسال آسیا است و دیگری برای من. من هم برای تیم تاسیسات دریایی هستم و این موضوع بسیار برایم باعث خوشحالی است و این موفقیت را به خانواده بزرگ فوتسال و شرکت تاسیسات دریایی ایران مخصوصا آقای منوچهری که در این بحران اقتصادی حامی اصلی تیم است، تبریک می‌گویم. منوچهری علاوه بر کاری که برای گاز ایران انجام می‌دهد، به ورزش کشور هم می‌پردازد و لازم است که از زحمات او تقدیر کنم.

شمسایی در مورد وضعیت فعلی فوتسال در ایران گفت: جایگاه فوتسال ایران، جایگاه بزرگی است. درست است که دو، سه سال تنزل داشتیم اما خدا را شکر به جایگاه اصلی‌مان بازگشتیم و ان‌شاءالله تیم ملی‌مان در جام ملت‌های آسیا با کسب یک قهرمانی اقتدارش دوباره حفظ شود.

او افزود: به قول حسین شمس ما در این مملکت 16 میلیون فوتسالیست داریم که به طور حرفه‌ای یا تفننی فوتسال بازی می‌کنند. حیف نیست که صداوسیمای ایران بازی‌های فوتسال را پخش مستقیم نمی‌کند. حیف نیست که اسپانسر نداریم؟ آیا فوتسال اینقدر قابل تقدیر نیست که در آن سرمایه‌گذاری شود و بتوانیم بهترین عناوین جهانی را کسب کنیم؟

وحید شمسایی می گوید : من مطمعنم ما می‌توانیم با پتانسیل‌مان جزو رده‌های بالا باشیم چه در زمینه مربی‌گری، چه در زمینه بازیکنان و حتی در زمینه مسئولان فوتسال.

آقای گل فوتسال جهان افزود: من از افتخاری و کفاشیان می‌خواهم به این رشته رسیدگی کنند. وقتی که یک ورزش در یک قاره آبروداری می‌کند، نشان می‌دهد که چقدر پتانسیل دارد. آرزویم این است که فوتسال به جایگاه اصلی‌اش در ایران بازگردد.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر