افشای علاقه استقلال به جذب مدافع ایرانی الاصل هال سیتی
دوشنبه ۰۹ تير ۱۳۹۹
0 نظر
71 بازدید

باشگاه استقلال در نیم فصل دست روی جذب رایان تفضلی، مدافع ایرانی الاصل باشگاه هال سیتی انگلستان گذاشته بود که البته این انتقال هرگز عملی نشد.

به گزارش صدای رسانه و به نقل از فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام؛ ماجرای استقلالی شدن بودروف مدافع بلغارستانی هنوز یک علامت سوال بزرگ در ذهن هواداران استقلال است بازیکنی که در نیم فصل دوم با استقلال قرارداد امضا کرد، دقایق زیادی برای این تیم بازی نکرد، در تعطیلات لیگ به کشورش سفر کرد و چون پولی نگرفته بود قرارداد خود را با استقلال فسخ و از این تیم به فیفا شکایت کرد.

صالح مصطفوی دستیار فرهاد مجیدی در تیم استقلال، در مورد این انتقال گفت:ما برای اینکه به سیستم سه دفاعه خود ادامه بدهیم نیاز به جذب یک بازیکن در سطح سه دفاع اصلی خود داشتیم. گزینه های مختلفی را هم بررسی کردیم و در نهایت به بودروف رسیدیم.

او ادامه داد: برای پرکردن این خلا می خواستیم آرمین سهرابیان یا عقیل کعبی را جذب کنیم اما با این انتقال موافقت نشد. بعد از آن سراغ رایان تفضلی رفتیم ولی به ما گفتند حتی فکر جذب این بازیکن را هم نکنید، بازیکنی قد بلند و مسلط روی توپ های زمینی و هوایی که هم اکنون در چمپیون شیپ و باشگاه هال سیتی بازی می کند. بعد از این که این انتقال هم نشد سراغ بودروف رفتیم که عضو تیم ملی بلغارستان است.

مربی استقلال در پایان گفت: بودروف بهترین گزینه موجود بود ولی مشکل این بود که ۴ ماه بازی نکرده بود و آمادگی نداشت. در نهایت هم که آن اتفاق ها افتاد و از جمع ما جدا شد.

شبکه خبری صدای رسانه
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر