البرزی ها در انتظار هفته ای پرباران
یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴
0 نظر
764 بازدید

با اینکه روزهای گذشته شاهد آسمانی صاف در آسمان البرز بودیم ولی با توجه به پیش بینی اداره هواشناسی استان البرز در روزهای آینده با کاهش دما و افزایش ابر و بارش باران در استان البرز مواجه می شویم.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ منصور رحمانیان در این مورد بیان کرد: براساس تحلیل داده‌های علمی و نقشه‌های پیش‌یابی انتظار داریم که از روز دوشنبه به بعد شاهد افزایش ابرها و شدت گرفتن بارش باران باشیم.

مدیرکل هواشناسی استان البرز  اضافه کرد: بر این اساس انتظار داریم که طی روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه البرزی‌ها روزهای بارانی خوبی را در پیش داشته باشند و شاهد افزایش نعمات آسمانی باشیم.

رحمانیان افزود:  همچنین در این مدت شاهد بارش برف در ارتفاعات استان البرز و کاهش دمای هوا خواهیم بود.

وی با اشاره به اطلاعیه‌های سازمان هواشناسی مبنی بر احتمال آبگرفتگی معابر و طغیان رودخانه‌ها در هفته‌های گذشته ابراز کرد: در صورتی که احتمال دهیم که شدت بارش‌ها به صورتی است که احتمال ایجاد خطر و طغیان رودخانه‌ها وجود دارد، به طور قطع با صدور اطلاعیه‌های رسمی و عمومی به مردم هشدارهای لازم داده خواهد شد.

مدیرکل هواشناسی استان البرز همچنین از مردم خواست: همچنان در مصرف آب صرفه‌جویی کرده و تصور نکنند که بارش‌های اخیر موجب رفع کم‌آبی و افزایش ذخایر زیرزمینی و منابع آبی شده است.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر