امداد رسانی خدمات شهری کرج در شرایط برفی
چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
625 بازدید

در شرایط برفی و جو سنگین هوا در چند روز اخیرنیروهای امدادی خدمات شهری کرج به طور منظم و هماهنگ به در راه ماندگان امکانات ارائه دادند.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ شبیر اربابی مسئول واحد آموزش معاونت خدمات شهری شهرداری با بیان اینکه طی روزهای اخیر برودت هوا به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کرده بود، ورود این جبهه سرد به کشور و بخصوص استان های حاشیه رشته کوه های البرز را موجب توقف بسیاری از مسافران در مسیرهای مختلف منتهی به شهر کرج عنوان کرد.
وی ابراز کرد: بر همین اساس به خودروهایی که در این مسیرها متوقف شده و به نوعی دچار آسیب شده بودند توسط دستگاه های مختلف شهری و استانی امدادرسانی هایی صورت گرفت که هماهنگی این اقدامات از جانب هلال احمر استان انجام شد.
اربابی افزود: شهرداری کرج نیز با محوریت معاونت خدمات شهری شهرداری کرج به کمک در راه ماندگان شرایط برفی و جو سنگین هوا شتافت و با ارائه امکاناتی از جمله امکانات خودرویی و نیروی انسانی، تلاش کرد که شب سرد مطلوب تری را برای این عزیزان رقم بزند.
وی، مسئولیت تهیه نان گرم برای افرادی که در نقاط مختلف شهر کرج و اطراف دچار مشکل برای عبور و توقف در مسیرها شده بودند را به عهده معاونت خدمات شهری شهرداری کرج ذکر کرد و ادامه داد: شب سه شنبه سه دستگاه خودرو به همراه پنج نیروی عملیاتی و کارگری به محل های اعلام شده از سوی هلال احمر استان مراجعه کرده و به خدمت رسانی به این مسافران و شهروندان پرداختند.
وی در بخش پایانی گفته های خود مجدد توصیه های ایمنی در فصل زمستان بخصوص برای خودروها را یادآور شد : ضروری است شهروندان و مسافرانی که قصد تردد در مسیرهای مختلف درون شهری و برون شهری را دارند با تجهیز خودروهای خود به امکانات و ابزار ایمنی زمستانی از جمله زنجیر چرخ، تجهیزات گرمایشی، همراه داشتن لباس و پتوی گرم و مناسب و نیز استفاده از ضد یخ، فصول سرد سال را با آرامش و امنیت بیشتری پشت سر بگذارند.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر