امیدواری میتسوبیشی ژاپن از همکاری با ایران
چهارشنبه ۰۹ دى ۱۳۹۴
0 نظر
506 بازدید


مدیرکل دایره محصولات پتروشیمی شرکت میتسوبیشی ژاپن نسبت به همکاری  بدون حد و مرز در صنعت پتروشیمی ایران ابراز امیدواری کرد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه به نقل از ایرنا ،هیدیکی کونیشی مدیرکل دایره محصولات پتروشیمی شرکت میتسوبیشی ژاپن بیان کرد: شرکت میتسوبیشی سابقه همکاری با ایران در زمینه های مختلف را دارد و با شرکت های خصوصی متعددی کار کرده است. 
وی با بیان اینکه شرکت میتسوبیشی همکاری خود را براساس پتانسیل و پویایی این صنعت در نظر گرفته است، ابراز امیدواری کرد این شرکت بتواند نقش قابل توجهی در اعتلای این صنعت که چشم انداز جهانی آن روشن است، ایفا کند. 
مدیرکل دایره محصولات پتروشیمی میتسوبیشی اضافه کرد: این شرکت تقریبا در همه صنایع از جمله انرژی، فلزات، ماشین آلات، حمل و نقل و تولیدات کارخانه ای و صنعتی در سطح جهانی فعالیت می کند؛ در واقع فعالیت های کنونی آن بسیار فراتر از چارچوب های سنتی تعریف شده این شرکت است.
وی ادامه داد: این شرکت در بیش از 90 کشور جهان در زمینه های مختلف از منابع طبیعی تا صنایع خُرد فعالیت می کند و 65 هزار نیروی کار از ملیت های مختلف را در اختیار دارد. 
کونیشی، نیروی کار ایران را متخصص و متعهد دانست و افزود: بدون داشتن چنین نیروی کاری، هیچ توسعه ای اتفاق نخواهد افتاد. 
این مقام ارشد شرکت میتسوبیشی گفت: این شرکت نگاه بلندمدت دارد و شکل دهی بازارهای بلندمدت را امکان پذیر می داند. 
دوازدهمین همایش بین المللی پتروشیمی ایران با حضور نمایندگان 25 کشور و با هدف معرفی ظرفیت ها و فرصت های صنعت پتروشیمی ایران بیست و دوم و بیست و سوم آذرماه در تهران برگزار شد. 
هفتم و هشتم آذرماه نیز همایش بین المللی رونمایی از مدل نوین قراردادهای نفتی ایران با حضور نمایندگان 137 شرکت بین المللی از کشورهای مختلف در سالن اجلاس سران برگزار شد. 

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر