انتخاب نیروهای اصلح در انتخابات با شناخت کافی
سه شنبه ۰۸ دى ۱۳۹۴
0 نظر
508 بازدید


استاندار البرز در آیین تجلیل از صادر کنندگان برتر نمونه استان از همه فعالان اقتصادی خواست تا با شناخت کافی در انتخابات اسفند ماه نیروهای اصلح را انتخاب نمایند.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه، "مهندس سیدحمیدطهائی" در آیین تجلیل از صادرکنندگان برتر نمونه استان ، به انتخابات اسفندماه اشاره کرد و گفت: تمامی نقش آفرینان در عرصه تولید داخلی و تجار و صادرکنندگان، با شناخت کافی، نیروهای اصلح را برگزینند تا با ورود آنان به مجلس، بخش تولید و اقتصاد کشور متحول شده و آینده ای روشن برای کشور رقم زده شود.
استاندار البرز با  اشاره به وحدت و یکپارچگی مردم در پای صندوق های رأی گفت: اسفند امسال نیز حماسه سیاسی با حضور مردم برای تعیین سرنوشت مجلسین رقم خواهد خورد.
وی تأکید کرد: تلاش شود تا انتخاباتی با شکوه و رونق سیاسی بالا را شاهد باشیم و  تمامی جریانات سیاسی که در نظام جمهوری اسلامی فعال و جزو حامیان انقلاب اسلامی هستند، در صحنه حضور داشته باشند.
استاندار البرز افزود: امسال سال سرنوشت سازی است، تمام تلاش خود را باید بکارگیرید تا نمایندگانی را به مجلس بفرستید که یاری دهنده شما باشند، مسائل و مشکلات تان را درک کرده و برای رفع آن راه حل داشته باشند.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر