انتشار منشور اخلاقی انتخابات در البرز
جمعه ۲۵ دى ۱۳۹۴
0 نظر
205 بازدید


دادگستری استان البرز منشور اخلاقی انتخابات در این استان را  تدوین و از طریق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز منتشرکرد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه، سید موسی حسینی کاشانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز، ابراز کرد: برای برگزاری هرچه شایسته تر پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی کمیته ای با عنوان پیشگیری از تخلفات انتخابات به همت دادگستری استان البرز تشکیل و جلسات مربوطه مرتب برگزار می شود که اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هم از اعضای این کمیته است.
 حسینی کاشانی اظهار داشت: در جلسات این کمیته مصوب شد منشور اخلاقی انتخابات توسط دادگستری استان تدوین و توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز چاپ شود که این موضوع تحقق یافت و تعداد ١٥٠٠ نسخه از منشور اخلاقی انتخابات توسط این اداره کل چاپ و جهت توزیع و اقدامات لازم در اختیار دادگستری استان البرز قرار گرفت. 
وی اضافه کرد: امید می رود با اینگونه اقدامات پیشگیرانه و ابلاغ قوانین و مقررات تبلیغات انتخاباتی به رسانه های خبری استان و اعمال نظارت های قانونی شاهد برگزاری انتخاباتی با کمترین تخلفات در سطح استان البرز باشیم.
علاقمندان برای مشاهده و استفاده از منشور اخلاقی انتخابات می توانند به سامانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز به آدرس اینترنتی http://alborz.farhang.gov.ir/ مراجعه نمایند.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر