انتقال سریع مفاهیم شهروندی در رادیو اتوبوس
شنبه ۱۲ دى ۱۳۹۴
0 نظر
563 بازدید

   رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به راه اندازی برنامه "رادیو اتوبوس" در کلانشهر کرج این اقدام را در جهت انتقال سریع مفاهیم  شهروندی به مردم بسیار ارزشمند دانست.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ فاطمه اسکندری  رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج از افتتاح  طرح رادیو اتوبوس با هدف ارائه اخبار و محتواهای موثر و مفید فرهنگی به شهروندان در 50 اتوبوس شهری کرج خبر داد.
وی اظهار داشت: رادیو اتوبوس با همکاری شورای اسلامی شهر و به همت اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج راه اندازی شده و در آن کوشیده شده است با تدارک برنامه های شاد و مفرح، فضای مطلوب تری را برای استفاده کنندگان فراهم آورده شود.
اسکندری افزود: ناوگان اتوبوسرانی با توجه به حجم جابجایی هایی که به صورت روزانه در شهر انجام می دهد، از ظرفیت بسیار بالایی برای انتقال مفاهیم شهروندی و موضوعات مورد نیاز در زمینه فرهنگسازی شهری برخوردار است که این بستر با راه اندازی رادیو اتوبوس تا اندازه ای فراهم شده و می توان با تهیه برنامه های مفید و کاربردی از این امکان به خوبی بهره برداری کرد.
به گفته اسکندری، برنامه های تهیه شده برای این ناوگان شامل موضوعات مختلفی از جمله دانستنی های شهروندی، اخبار شهرداری، مصوبات شورای اسلامی شهر، معرفی طرح ها و پروژه های مدیریت شهری، مباحث مرتبط با حمل و نقل عمومی، تفکیک زباله است که در دو نوبت صبح و عصر برای مسافرانی که از این خودروی حمل و نقل عمومی برای جابجایی های خود استفاده می کنند، پخش می شود.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر