انهدام باند بزرگ سارقان رینگ و لاستیک
چهارشنبه ۰۲ دى ۱۳۹۴
0 نظر
242 بازدید

با تلاش مأموران آگاهی تهران، باند بزرگ سارقان رینگ و لاستیک خودروهای مدل بالا شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ در پی افزایش وقوع سرقت لوازم خودرو، پلیس آگاهی تهران مسئولیت رسیدگی به این موضوع را جهت شناسایی و دستگیری سارقان  در دستور کار خود قرار داد.

با بررسی سوابق مجرمان سابقه دار در زمینه سرقت لوازم خودرو، اطلاع پیدا کردند که تعدادی از این مجرمان  که در سال‌های گذشته بارها به اتهام ارتکاب سرقت مرتبط با خودرو دستگیر و روانه زندان شدند، همگی با تأمین قرار قانونی از زندان آزاد شده‌اند.

با توجه به آزادی مجرم سابقه دار به نام امیر ( ۳۶ ساله ) در خرداد سال جاری و احتمال مشارکت وی در سرقت‌های اخیر، وی تحت مراقبت‌های پلیسی قرار گرفت و مشخص شد که این فرد  سرکردگی گروه جدیدی از سارقان  لوازم خودرو به ویژه در خصوص رینگ و لاستیک را در اختیار داشته که این گروه به صورت گسترده در سطح شهر تهران اقدام به سرقت می‌کنند.

با شناسایی کلیه اعضای گروه سارقان، هماهنگی‌های لازم با مقام قضایی انجام و به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای ناحیه ۳۴ تهران ، دستور بازداشت کلیه اعضای گروه صادر شد.

پلیس با مراجعه به مخفیگاه سرکرده گروه ( امیر ) در محدوده میدان بهشت اقدام به دستگیری وی کردند.

در زمان دستگیری امیر، عضو دیگری از این گره سارقان  به نام محسن نیز در مخفیگاه این متهم حضور داشت که او نیز دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه متهمان  چندین حلقه رینگ و لاستیک مسروقه متعلق به خودروهای نیسان و ایسوز کشف شد.

سارقین پس از انتقال به اداره پلیس صراحتاً به صدها فقره سرقت رینگ و لاستیک اعتراف کردند.معاون مبارزه با سرقت وسایط نقلیه پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به کشف ده ها حلقه رینگ و لاستیک متعلق به خودروهای نیسان، ایسوز، کامیونت و خاور از این گروه از سارقان  گفت: از کلیه مالباختگانی که از سال ۱۳۹۰ تا پایان آبان ۱۳۹۴ مورد سرقت رینگ و لاستیک‌های متعلق به خودروهای اعلامی قرار گرفتند دعوت می‌شود تا با به همراه داشتن سابقه شکایت خود به اداره بیستم پلیس آگاهی تهران بزرگ مراجعه تا نسبت به تحویل اموال شده به آنها اقدام شود

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر