اولین جلسه هماهنگی آماده سازی کمیته های تعالی در شرکت گاز استان
یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸
0 نظر
5 بازدید

اولین جلسه هماهنگی آماده سازی کمیته های تعالی با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان البرز و روسای کمیته ها در شرکت گاز استان البرز برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛ حسین تقی نژاد مدیرعامل شرکت گاز استان البرز با قدردانی از زحمات کارکنان و اعضای کمیته ها در چند ماه اخیر اظهار داشت: با اقدامات انجام شده نسبت به قبل پیشرفت خوبی داشته ایم که جای تشکر از مدیرتعالی و همه همکارانی را دارد که در این زمینه پشتیبان شرکت بوده اند.

وی با بیان اینکه ما باید بنگریم در گذشته کجا بوده ایم، امروز کجا هستیم و تصمیم داریم در آینده به کجا برسیم، گفت: حضرت علی (ع) می فرماید: خداوند پدر و مادر کسی را رحمت کند که بداند، کجا بوده است، الان کجاست و می خواهد به کجا برود.

مدیرعامل شرکت گاز استان البرز با اشاره به اینکه گاز استان البرز می داند که کجا بوده، کجا هست و به کجا می خواهد برسد گفت: خداوند بشر را به گونه ای خلق کرده است که به دنبال تعالی و بهتر شدن است و این موضوع نیز در این سازمان نهادینه شده است.

تقی نژاد تصریح کرد: ما نمی گوییم ضعف نداریم، اما می گوییم در تلاش هستیم مشکلات را برطرف کنیم و به تعالی سازمانی برسیم و در این راه نیاز به یاری تک تک همکاران است.

مدیرعامل شرکت گاز استان البرز نیز در خصوص اطلاع رسانی و آموزش آشنایی با تعالی تاکید کرد: باید مسئولین مطمئن باشند که اطلاع رسانی به بهترین نحوه انجام شده است و همکاران آموزش های لازم را دیده اند.

وی تمام همکاران را مسئول دانست و گفت: باید همه دراین زمینه عشق بورزند و تلاش کنند تا بهترین ارائه را از واحد و شرکت گاز استان البرز در روز ارزیابی داشته باشند.

مشکلات مردم
مشکلات سازمان
حسین تقی نژاد
مدیر عامل شرکت گاز
جلسه کارکنان
شرکت گاز
شرکت گاز استان البرز
نیروی شهرداری
ولنجک
دربند
زعفرانیه
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر