اولین جلسه هماهنگی آماده سازی کمیته های تعالی در شرکت گاز استان
یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸
0 نظر
52 بازدید

اولین جلسه هماهنگی آماده سازی کمیته های تعالی با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان البرز و روسای کمیته ها در شرکت گاز استان البرز برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛ حسین تقی نژاد مدیرعامل شرکت گاز استان البرز با قدردانی از زحمات کارکنان و اعضای کمیته ها در چند ماه اخیر اظهار داشت: با اقدامات انجام شده نسبت به قبل پیشرفت خوبی داشته ایم که جای تشکر از مدیرتعالی و همه همکارانی را دارد که در این زمینه پشتیبان شرکت بوده اند.

وی با بیان اینکه ما باید بنگریم در گذشته کجا بوده ایم، امروز کجا هستیم و تصمیم داریم در آینده به کجا برسیم، گفت: حضرت علی (ع) می فرماید: خداوند پدر و مادر کسی را رحمت کند که بداند، کجا بوده است، الان کجاست و می خواهد به کجا برود.

مدیرعامل شرکت گاز استان البرز با اشاره به اینکه گاز استان البرز می داند که کجا بوده، کجا هست و به کجا می خواهد برسد گفت: خداوند بشر را به گونه ای خلق کرده است که به دنبال تعالی و بهتر شدن است و این موضوع نیز در این سازمان نهادینه شده است.

تقی نژاد تصریح کرد: ما نمی گوییم ضعف نداریم، اما می گوییم در تلاش هستیم مشکلات را برطرف کنیم و به تعالی سازمانی برسیم و در این راه نیاز به یاری تک تک همکاران است.

مدیرعامل شرکت گاز استان البرز نیز در خصوص اطلاع رسانی و آموزش آشنایی با تعالی تاکید کرد: باید مسئولین مطمئن باشند که اطلاع رسانی به بهترین نحوه انجام شده است و همکاران آموزش های لازم را دیده اند.

وی تمام همکاران را مسئول دانست و گفت: باید همه دراین زمینه عشق بورزند و تلاش کنند تا بهترین ارائه را از واحد و شرکت گاز استان البرز در روز ارزیابی داشته باشند.

حسین تقی نژاد
مدیر عامل شرکت گاز
شرکت گاز استان البرز
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر