اوکراین خواستار سرمایه گذاری در البرز
سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
424 بازدید


نمایندگان اوکراینی گزارش هایی از توانایی ها، امکانات ونیازهای خود را مطرح کرده و خواهان مشارکت و سرمایه گذاری در زمینه تجاری، صنعتی و کشاورزی در استان البرز شدند.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛میخایلو نپرون نایب رئیس اتاق بازرگانی اوکراین گفت: مشارکت و سرمایه گذاری نیازمند اعتماد سازی است که این مهم تحقق یافته و ما از اینکه هیات اوکراینی مورد پذیرش اتاق البرز قرار گرفته، تشکر می کنیم و آن را یک موفقیت برای دو طرف می دانیم.
 نپرون در نشست با تجار و فعالان اقتصادی استان البرز، گفت: ایمان داریم تعاملات تجاری بین استان البرز و کشور اوکراین به نحوه مطلوبی به یک قرارداد برد برد منجر می شود.
وی اضافه کرد: اتاق بازرگانی غرب اوکراین به عنوان پل ارتباطی مناسبی میان اوکراین و اروپا است.
وی با اشاره به اینکه قرارداد منعقد درمنطقه آزاد تجاری این کشور با اروپا ار ابتدای ژانویه به طور رسمی آغاز می شود، گفت: بر این اساس مشارکت و سرمایه گذاری استان البرز بستر را برای صادرات کالاهای این استان از غرب اوکراین به اروپا همواره خواهد کرد.
در این نشست نمایندگان و روسای اتاق بازرگانی چهار استان اقتصادی اوکراین گزارش هایی از توانایی ها، امکانات ونیازهای خود را مطرح کرده و خواهان مشارکت و سرمایه گذاری در زمینه تجاری، صنعتی و کشاورزی در استان البرز شدند.
در پایان این نشست تجار و فعالان اقتصادی استان البرز و اعضای هیات اوکراینی در میزگردهای تجاری در زمینه های مختلف صنعتی، تجاری و کشاورزی به تبادل اطلاعات پرداختند.
هیات تجاری اوکراین همچنین از یک واحد صنعتی در این استان نیز بازدید کردند.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر