اکران بنرهای مناسبتی دهه آخر ماه صفر در کرج
چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
501 بازدید

همزمان با نزدیک شدن به ایام سوگواری دهه آخر ماه صفر بنرهای مناسبتی درسطح کلان شهر کرج اکران شد.

به گزارش  شبکه خبری صدای رسانه؛الهام باقری مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج از اکران بنرهای مناسبتی دهه آخر ماه صفر خبر داد و گفت: این اقدام در ادامه فعالیت های سازمان در تقویم مناسبتی سال صورت گرفته است.

 باقری، ضمن تسلیت به مناسبت 28 صفر، رحلت حضرت رسول اکرم (ص)و شهادت امام حسن مجتبی(ع) همچنین شهادت امام رضا(ع)، عنوان کرد: سازمان زیباسازی با توجه به سیاست گذاری های سازمانی اقدام به طراحی چاپ و نصب بنرهای مذهبی برروی سازه های تبلیغاتی اعم از استند، بیلبورد و عرشه پلهای عابر پیاده کرده است.

وی در تشریح چگونگی اجرای این اقدام بصری، گفت: گرافیک محیطی اجرا شده در این مناسبت در ادامه فعالیت های سازمان در تقویم مناسبتی سال با رویکرد مذهبی همچنین با هدف برگزاری هر چه شایسته تر مراسمات دینی و مذهبی  در سطح شهر انجام گرفته است.

باقری همچنین به پیش رو بودن روز شهادت امام رضا (ع) در هفته جاری اشاره کرد و افزود: سازمان زیباسازی به  منظور فراهم آوردن بسترهای بصری متناسب با این روز مهم اقدام به سیاه پوش نمودن برخی  از نقاط شهر با نصب کتیبه های اذکار کرده است.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج، با اشاره به جايگاه مهم عرصه های فرهنگي، مذهبی و اجتماعی کلانشهر کرج بر اجرای طرح های تاثيرگذار بر ارتقای هويت کالبدی شهر توسط سازمان زیباسازی تاکید کرد و افزود: سازمان زیباسازی با اشراف بر این موضوع اجرای طرح هایی با مضمون هویت مذهبی را در دستور کار خود دارد.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر