اکران دو فیلم جدید در سینماهای کشور
سه شنبه ۲۹ دى ۱۳۹۴
0 نظر
412 بازدید


سخنگوی شورای صنفی نمایش از اکران دو فیلم جدید از روز چهارشنبه 30 دی ماه بر پرده سینماهای کشور خبر داد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره جزئیات جلسه امروز شورای صنفی نمایش، اظهار داشت: در جلسه امروز قرارداد فیلم سینمایی «من سالوادور نیستم» به کارگردانی منوچهر هادی در گروه سینمایی ماندانا بسته شد.
در این فیلم هنرمندانی چون رضا عطاران، یکتا ناصر و ریوالدو فوتبالیست معرف برزیلی به ایفای نقش پرداخته اند و در خلاصه داستان فیلم آمده است؛ ناصر و خانواده اش به واسطهٔ آژانس تعطیلات رؤیایی به سفری سیاحتی به برزیل دعوت می شوند. آنجل دختری برزیلی او را با نامزد سابق خود اشتباه می گیرد ...
وی همچنین از اکران فیلم سینمایی «نزدیک تر» به کارگردانی مصطفی احمدی بعد از فیلم سینمایی «خبر خاصی نیست» به کارگردانی مصطفی شایسته در گروه سینمایی کوروش خبر داد. 
«نزدیک تر» داستان یک خانواده است که دوباره بعد از مدت ها دور هم جمع می شوند که پارسا پیروزفر، پگاه آهنگرانی، نازنین فراهانی، محمد بحرانی، شیرین یزدانبخش و فراز مدیری در آن ایفای نقش می کنند.
وی شورای صنفی نمایش با اشاره به اینکه فیلم سینمایی «وروجک ها» که امروز قرارداد اکرانش ثبت شد به کارگردانی فرزاد اژدری از چهارشنبه 30 دی ماه به جای فیلم سینمایی «شکاف» به کارگردانی کیارش اسدی زاده در گروه سینمایی ماندانا اکران می شود، تصریح کرد: فیلم سینمایی «شکاف» نیز در گروه سینمایی آزاد به اکران خود ادامه می دهد.
علیرضا خمسه، سیما تیرانداز، طوفان مهردادیان و ... بازیگران فیلم سینمایی «وروجک ها» هستند.
فرجی خاطرنشان کرد: فیلم سینمایی «بیداری» به کارگردانی فرزاد موتمن نیز که امروز قرارداد اکرانش ثبت شد، در یکی از سالن های اریکه ایرانیان و در گروه آزاد از روز از چهارشنبه 30 دی ماه اکران می شود.
فیلم سینمایی «بیداری» تولید سال 90 است که هنرمندانی چون نیکی کریمی، شقایق فراهانی، حامد بهداد، مهدی احمدی، نیره فراهانی، کیهان ملکی، رویا جاوید نیا، مهوش وقاری، شیوا خنیاگر، فلور نظری، افسانه ناصری، حسین محب اهری، فرامرز روشنایی، علیرضا ریاحی و مریم کاویانی در آن به ایفای نقش پرداخته اند.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر