ایجاد جاذبه های بصری در ورودی های شهر کرج
جمعه ۲۷ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
478 بازدید


توجه به ورودی های شهر کرج و ایجاد جاذبه های بصری برای استقبال از مردم و مسافران از طرف استاندار البرز مورد تاکید قرار گرفت.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه، سیدحمیدطهائی استاندار البرز در دیدار با راهداران استان در آستانه آغاز هفته حمل و نقل؛ضمن تبریک و خداقوت به تمامی فعالان این عرصه ، فلسفه گردهمایی ها و دیدارها را مورد اشاره قرار داد و گفت: باید تلاش شود تا خروجی این دیدارها به رفع بخشی از مشکلات و موانع منتهی شود و در جلسات آتی حل و فصل آنها مورد پیگیری قرار گیرد.
وی با اشاره به اینکه کار راهداران بسیار ارزشمند است چرا که ماهیت آن نجات بخش می باشد، افزود: راهدارانی که در سرمای زمستان و گرمای تابستان از هیچ تلاشی برای گشایش مسیرها و راه های ارتباطی در تلاش اند جایگاه والایی دارند و اخلاصی که در نوع کار این قشر که همان خدمت رسانی به خلق خداست، قابل تقدیر است.
استاندار البرز استقلال شرکت های حمل و نقلی در استان را موجب خودکفایی دانست و افزود: مادامی که در بحث حمل و نقل وابسته شده و مستقل نباشیم، به اهداف مورد نظر در این حوزه دست نخواهیم یافت.
وی با تعمیم این دیدگاه به بحث کمبود سرانه های بهداشتی و درمانی در استان نیز بیان کرد: وایستگی البرز به پایتخت در بحث بیمارستانها و مراکز درمانی موجب شده تا در طول این سالها در این حوزه از ضعیف ترین ها باشیم.
طهائی همچنین با اشاره به ضرورت توجه به بحث نوسازی ناوگان حمل و نقلی گفت: تا پیش از این که در تحریم ها قرار داشتیم شرابط مناسبی وجود نداشت اما امروز که بسترها در حال مهیا شدن است توجه به این مهم نیز باید در دستور کار قرار گیرد چرا که میانگین عمر ناوگان حمل و نقل عمومی 28 سال است.
استاندار البرز در خصوص توسعه مسیرهای ارتباطی در استان نیز به محور جاده شمشک - دیزین اشاره کرد و گفت:در حال حاضر تهران انگیزه ای برای بازنگهداشتن این مسیر ندارد اما این محور برای البرز بسیار اهمیت دارد و بخشی از ترددهای جاده چالوس می تواند از این مسیر انجام شود بنابراین پیگیری گشایش و واگذاری مدیریت این راه مواصلاتی باید در اولویت های کاری این حوزه قرار گیرد.
وی همچنین برخورداری از پیست دیزین را فرصتی ویژه برای توسعه استان البرز برشمرد.
توجه به ورودی شهر نیز از دیگر تأکیدات استاندار در جمع راهداران بود، طهائی در این رابطه نیز بیان کرد: ورودی کرج، ویترین شهر است و باید از جاذبه های بصری ویژه ای برخوردار باشد.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر