ایجاد کمیسیون مشترک بین شورای شهر و نیروی انتظامی البرز
سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷
0 نظر
101 بازدید

رییس شورای اسلامی شهر کرج از تشکیل کمیسیون مشترک بین شورای شهر و نیروی انتظامی استان البرز خبر داد.

 به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛  عباس زارع رییس شورای اسلامی شهر کرج در نشست با فرمانده نیروی انتظامی استان البرز که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری کرج صورت گرفت، ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهدا و هفته نیروی انتظامی، تصریح کرد: نیروی انتظامی در استان البرز از جمله شهرستان کرج زحمات فراوانی را برای ایجاد امنیت و آرامش در جامعه متقبل شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه هفته نیروی انتظامی فرصتی مغتنم برای تجدید عهد و پیمان با آرمان های امام راحل و شهدا است، خاطرنشان کرد: فرماندهان و مامورین نیروی انتظامی در راستای ایجاد امنیت در جامعه از جان خود مایه می گذارند.

زارع با اعلام اینکه شورای اسلامی شهر کرج درصدد تشکیل کمیسیون های مشترک با دستگاه های اجرایی و انتظامی است، گفت: با تشکیل کارگروه های تخصصی به ویژه در حوزه همکاری ناجا و مدیریت شهری، مسائل به صورت تخصصی مطرح و مشکلات علمی تر برطرف خواهد شد.

در ادامه این دیدار، عباسعلی محمدیان فرمانده انتظامی استان البرز نیز با تاکید بر اینکه به طور قطع خدمت به مردم توفیقی الهی است که نصیب پرسنل ناجا شده است، اظهار کرد: امید است بتوانیم تکالیف و وظایف محوله را به نحو احسن انجام دهیم.

فرمانده انتظامی استان البرز تاکید کرد: استان البرز به واسطه تازه تاسیس بودن در بعد انتظامی، عقب ماندگی های فراوانی را به خود اختصاص داده است.

وی اظهار کرد: نیروی انتظامی از برنامه های عملیاتی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدتی برخوردار است که متاسفانه شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه سبب شد بخشی از معادلات و برنامه ریزی های صورت گرفته در خصوص خرید ماشین آلات و تجهیزات با مشکل مواجه شود که درصدد بهبود شرایط و رفع این موانع هستیم.

فرمانده انتطامی استان البرز با اشاره به اقدامات ناجا در حوزه مواد مخدر، گفت: طی ۶ ماهه نخست سال جاری، ۱۰ تن مواد مخدر کشف شده است که این رقم رشد ۲۷۰ درصدی نسبت به سال گذشته را نشان می دهد.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر