با دیوار مهربانی به یاری نیازمندان بشتابید
چهارشنبه ۰۲ دى ۱۳۹۴
0 نظر
493 بازدید


مردم کرج کالاهای قابل مصرف نیازمندان از قبیل انواع پوشاک ، کفش، مواد غذایی دردیواری به نام دیوار مهربانی واقع در میدان شاه عباسی قرار می دهند. 
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ فاطمه اسکندری، رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج  گفت: وظیفه شهروندان و مسئولان شهری رسیدگی به نیازمندان است و می بایست،به این افراد که بخشی از جامعه به شمار می روند، نگاه ویژه شود.
وی ادامه داد: اگر با انجام این اقدامات حتی یک نفر به کانون خانواده اش بازگردد، اثرات بسیار مفیدی برای جامعه در پی خواهد داشت.
اسکندری خاطر نشان کرد:شهروندان به عنوان خیرین جامعه می توانند با کمک هایی نظیر پوشاک، غذاو غیره در این مکان ها کمک های شایانی به نیازمندان در کلانشهر کرج کنند.
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج یکی از وظایف مدیریت شهری را کمک به نیازمندان عنوان کرد و گفت: علاوه بر مدیریت شهری همه دستگاه های اجرایی در این اقدام خداپسندانه شریک شوندتا این رویه به فرهنگ در جامعه تبدیل شود.
این عضو شورا با اشاره به اینکه این اقدامات زمان می برد تا به صورت یک فرهنگ در جامعه تبدیل شود.
امروز علاوه بر دیوار مهربانی دو دستگاه یخچال که از سوی موسسه خیریه حامی ایرانیان و هیات مشورتی گروه پایان کارتن خوابی در مناطق یاد شده تعبیه شد، تا موادغذایی مورد نیاز شهروندان در آن قرار بگیرد.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر