برخورد قاطع با متخلفان ساخت و سازهای غیرمجاز در مشکین دشت
شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹
0 نظر
56 بازدید

بصورت شبانه روزی نظارت شهرداری بر نحوه ساخت و ساز در سطح شهر تشدید خواهد شد و طبق هماهنگی های صورت گرفته با دادستان و فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان فردیس این روند با دقت بیشتر صورت میگیرد.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه وبه نقل از روابط عمومی شهرداری مشکین دشت، شهردارمشکین دشت درابتدای جلسه ستاد مبارزه با ساخت و ساز غیرمجاز با تاکید بر تذکر به حق یکی از اعضای شورای شهر درخصوص ساخت و ساز غیرمجاز گفت: طی هماهنگی های انجام شده با دادستانی و فرماندهی انتظامی شهرستان فردیس برخورد با ساخت و ساز غیرمجاز و مازاد بر پروانه ساختمانی وارد فاز جدیدی خواهد شد.

موسوی درادامه خاطرنشان کرد: واحد کنترل نظارت شهرداری مشکین دشت با اضافه شدن ۱۰ نیرو و دو خودرو بصورت شبانه روزی نظارت خود را بر نحوه ساخت و ساز در سطح شهر تشدید خواهد شد و طبق هماهنگی های صورت گرفته با دادستان و فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان فردیس این روند با دقت بیشتر صورت میگیرد.

 شهردارمشکین دشت در پایان از شورای اسلامی شهر به جهت حمایت، قاطعیت و تاکید بر مبارزه با ساخت وسازغیرمجاز تقدیر و تشکر کرد و یادآور شد؛ دغدغه شورا در خصوص مقابله و مبارزه با ساخت ساز غیرمجاز به حق است و با حمایت شورای شهر از شنبه 13 اردیبهشت اجازه هیچگونه تخلفی در سطح اشغال و مازاد بر پروانه ساختمانی در شهر مشکین دشت داده نخواهد شد و شهر مشکین دشت بعنوان شهری پیشرو در مقابله و مبارزه با تخلف ساختمانی در استان البرز شناخته خواهد بود.

 لازم به توضیح است شهر مشکین دشت نسبت به شهرهای همجوار در مبارزه با ساخت و ساز غیرمجاز نمره قابل قبولی دارد ولی تا رسیدن به شرایط ایده ال هنوز فاصله دارد.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر