بررسی جوانب احداث ادامه بلوار ماهان کرج
سه شنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۴
0 نظر
693 بازدید


جوانب پروژه احداث ادامه بلوار ماهان در دویست و سومین جلسه علنی شورای شهر کرج مورد بررسی قرار گرفت.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ آزاد سازی معابر جهت اجرای ادامه بلوار ماهان موضوع دویست و سومین جلسه شورای شهر کرج به ریاست محمود دادگو بود که با حضور مدیر منطقه 6 شهرداری کرج روند اجرای این پروژه تشریح شد .
دادگو با تاکید بر ضرورت توجه به رفاه شهروندان به عنوان مهمترین وظیفه شهرداری اظهار کرد: از شاخص ترین مولفه هایی که رفاه شهروندی را شامل می شود، اجرای پروژه های عمرانی به ویژه طرحهایی با محور روانسازی ترافیک شهری همچنین تامین زیرساختهای عمرانی است.
وی افزود: مجموعه مدیریت شهری کرج با همت و تلاش خود همواره به دنبال ارائه خدمات به شهر و شهروندان این کلانشهر در راستای کسب رضایت حداکثری و رسیدن به شهری آباد و مدرن خواهد بود.
سعید فیروزگاه ، رئیس کمیسیون عمران نیز در تایید این صحبت با بیان اینکه بازگشایی این بلوار جایگزین خوبی برای خیابان شهید بهشتی در جهت کاهش ترافیک است گفت: با توجه به اجرای پروژه تقاطع غیر همسطح میدان سپاه ، احداث این بلوار نیاز شهر است و سرعت بخشیدن به آزاد سازی معابر برای اجرای این پروژه لازم الاجراست.
وی در ادامه به روند اجرای این پروژه اینگونه بیان کرد: این بلوار که با نام ادامه بلوار ماهان شناخته می شود تا مرز دیوار موسسه سرم سازی حصارک آزاد سازی و جدول گذاری شده است و در حال حاضر تنها مانع ادامه پروژه یاد شده موسسه است که با درایت و بررسی های مدیریت شهری پس از توافقاتی که با این موسسه انجام شود مانعی برای ادامه اجرا وجود نخواهد داشت.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر