بررسی راهکارهای حضور حداکثری مردم در انتخابات
دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
559 بازدید


راهکارهای حضور حداکثری مردم درانتخابات اسفند سال جاری در جلسه ای با حضور نمایندگان احزاب سیاسی و استاندار البرز مورد بررسی قرار گرفت.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه، توکل لطفی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری البرز عصر یکشنبه درنشست همفکری احزاب سیاسی استان البرز، ترکیب هیات های اجرایی را همراه با سیاست های دولت خواند و گفت: در انتخاب اعضای هیات های اجرایی این استان بحث اعتدال رعایت شده است.
 لطفی افزود: با توجه به انجام تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات سالم و پرشور لازم است احزاب فعال سیاسی این استان هماهنگی لازم را در زمینه فعالیت با استانداری البرز داشته باشند .
وی خاطرنشان کرد: این سومین نشست احزاب سیاسی با استاندار است که به صورت فصلی از ابتدای سالجاری آغاز شده بود و با توجه به نقش موثر احزاب باید از این ظرفیت هرچه بیشتر در زمینه توسعه کشور بهره گرفت .
لطفی ابراز کرد: استاندار البرز بحث تشکل های غیردولتی و ظرفیت های پژوهشی را دراولویت کاری قرار داده و مجموعه استانداری در تلاش برای ایجاد فضایی آرام درچارچوب قانون برای فعالیت احزاب است .
صلاح الدین دلشاد دبیر حزب اعتدال و توسعه استان البرز نیز دراین نشست، گفت: همه احزاب به ولایت فقیه و قانون اساسی معتقدند و این امر یکی از نعمت های بزرگ انقلاب اسلامی است.
 دلشاد افزود: طیف های مختلف دراین چندساله در حکومت اسلامی در حاکمیت نقش داشته اند و بهترین شکل دموکراسی در کشور عرضه شده است.
وی خاطرنشان کرد: حزب اعتدال با جدایی دو گروه سیاسی کشور به دلیل سلیقه های تند تشکیل شد و این جدایی سبب شده بود، انسان های شایسته و خدوم منزوی و کنار گذاشته شوند.
دلشاد گفت: امروز با تشکیل حزب اعتدال گروهی از دو طیف تشکیل شده که درکنار دولت برای حضور حداکثری مردم تلاش می کنند تا بالندگی هرچه بیشتر رابرای نظام جمهوری اسلامی به ارمغان آورند.
وی یادآورشد: جمهوری اسلامی ایران برغم تهدیدات دشمنان به کشوری تبدیل شده که توانسته درعرصه بین الملل نیز به شکوفایی برسد.
رویا بلوری فعال سیاسی درحوزه زنان اصلاح طلب البرز نیز با تاکید بر نقش موثر زنان در عرصه های مختلف، گفت: باید اجازه داد سلیقه های مختلف خودرا عرضه کنند.
 بلوری بیان کرد: نباید تنها در بحث انتخابات به سراغ مردم رفت، مردم شعور دارند وباید به این سرمایه عظیم احترام گذاشت.
وی ادامه داد: باید با برنامه ریزی هرچه بیشتر زمینه مشارکت را فراهم کرد و ایجاد امنیت برای کسانی که انتخاب می شوند و انتخاب می کنند، ضروری است.
بلوری گفت: اگر به قانون اساسی عمل شود مجلسی معتدل خواهیم داشت که زمینه برای تامین خواسته ها ایجاد می شود.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر