بررسی کنارگذر شهدای البرز در شورای فنی استان
چهارشنبه ۰۲ دى ۱۳۹۴
0 نظر
556 بازدید


استاندار البرز در جلسه امروز شورای فنی استان نسبت به تکمیل هرچه سریعترطرح کنارگذر شمالی بزرگراه همت با نام "شهدای البرز" تاکید کرد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه، سیدحمیدطهائی روز چهارشنبه در جلسه شورای فنی استان البرز، بیان کرد: این طرح ملی از پروژه های اولویت دار استان است و باید هر چه سریعتر موانع تکمیل شدن آن رفع شود.
وی افزود: تاکنون علاوه بر بازدیدهای متعدد وزیر راه و شهرسازی، معاون رئیس جمهوری نیز بازدیدی از این پروژه داشته اند و قول های مساعدی را جهت تکمیل آن داده شده است.
طهائی با بیان اینکه ادامه پروژه شهید همت با احداث کنار گذر شمالی در سه لاین پیش بینی شده، توسط شهرداری به سمت ورودی استان هدایت می شود، گفت: این کنار گذر تنها جنبه استانی ندارد و با نگاه ملی باید به آن نگریست چرا که روزانه هزاران تردد از این مسیر به سمت سایر استانها صورت می گیرد و از این حیث این کنارگذر شمالی برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
استاندار البرز با اشاره به اینکه فرایند تکمیل بزرگراه شهید همت نباید با کندی صورت گیرد و پیمانکار پروژه نیز باید با شتاب بیشتری کار را نهایی کند، گفت: با توجه به اینکه دولت در بحث تزریق بودجه و اعتبارات برای این پروژه کم نگذاشته، انتظار می رود پیمانکار نیز طبق زمان پیش بینی شده طرح را تحویل دهد.
استاندار البرز همچنین نامگذاری ادامه مسیر اتوبان شهید همت را که به نوعی ورودی استان البرز محسوب می شود؛ شهدای البرز نامید و انجام اقدامات لازم در این زمینه را نیز به اداره کل راه و شهرسازی استان واگذار کرد.
طهائی در ادامه با اشاره پیگیری مصوبات شورای فنی استان گفت:این شورا نحوه اجرای هر چه ایمن تر طرح های عمرانی در سطح استان و شهرستانها را در دستور کار دارد و با مشاهده هر گونه کم کاری از منظر فنی در اجرای طرح های شهری، ادامه پروژه های معیوب را متوقف خواهد کرد.
وی افزود: نظارت بر طرح های عمرانی اولویتی است که با جنبه پیشگیرانه، مانع از هدر رفت هزینه های غیرضروری در پروژه های عمرانی می شود.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر